Miejsca niesforne 3 komentarze 2014-02-16

Ile kosztuje wyjazd "na śmieci"?

Długość: 22min MP3 (21,6MB) RSS

Opowiadam ile kosztuje, jak się je, z czym nie moknąć i ile nabrać kasy do skarpety. Survival z puszką. Uwaga! Odcinek zawiera ...podziękowania. :) Pytania, uwagi, prośby i co łaska przesyłajcie na agaa.666@gmail.com

Loony

O dziewczynach grających w gry i platonicznej (bo odległej) miłości do UK.

 • Sylwek
  Sylwek
  8 lat temu

  Fajne, życiowe, pożyteczne i konkretne. Od kaloszy, do transportu. Ekstra!

  Co do samochodu, to rozumiem, że w razie zmiany miejsca przebywania/pracy musiałaś się wraz ze wszystkim swoimi bagażami przetransportować? Oznaczałoby to, że najlepiej pracować z tymi samymi osobami, z którymi się przyjechało, a na końcu też najlepiej z nimi wyjechać, aby nie trzeba było cały czas się martwić i szukać transportu, tak to było u Ciebie?

  Wiem, że pracując na złomowisku w Holandii (to nie ja :P ) można się utrzymać z drobniaków i banknotów, które się znajduje pod fotelami (doprawdy można znaleźć skarby po wycięciu gąbek z foteli samochodowych), a sprzedając sprawne części z samochodów przeznaczonych na złomowanie można czasem zarobić drugą pensję. Jak to było w Twoim przypadku? Może powiedziałabyś coś o tym w jednej z następnych audycji, jeśli masz w tej sprawie większe przemyślenia?

  Pozdrawiam i czekam na kolejne opowieści z przygód w UK :)

 • Karolina
  Karolina
  8 lat temu

  Loony - pożyteczna audycja i rozwalająca fotka :)
  Mam takie pytanie - czy było coś, co spakowałaś, a nie przydało się w ogóle? Czego warto brać mniej niż się wydaje potrzebne, lub nie brać wcale? Bo na pewno trzeba maksymalnie zredukować ilość bagażów.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  Bardzo miło się słuchało! Dzięki!

, żeby skomentować.