Szkoła Rodzenia 2 komentarze 2014-07-21

Historyjka

Długość: 13min MP4 MP3 (6.2MB) RSS

Nie wszystko co wymyślasz musi być jakąś historią. Ale lepiej żeby było. W tym odcinku o tym co to właściwie jest i dlaczego tego używać.

Martin Lechowicz

Spłodziłeś coś ciekawego, ale nie doszło do porodu? Masz górę pomysłów, ale boisz się zacząć? Czujesz parcie i nie wiesz co zrobić? Szkoła Rodzenia pomoże każdemu, kto czuje potrzebę rodzenia. Wszystko jedno czy to książka, film, komiks, piosenka, czy produkcja kapeluszy z czekolady. Bo nie wystarczy spłodzić - trzeba jeszcze urodzić. Martin Lechowicz - autor piosenek, książek, komiksów, podcastów, videocastów, gier - to gość, który ma kupę doświadczenia, kupę sukcesów w tym co robi i dużo przydatnych wskazówek dla każdego, kogo ciągnie i pcha w stronę tworzenia. Program jest dla tych, którzy chcą popracować i chcą mieć wyniki. Wszystkie odcinki dostępne tylko dla mecenasów radia Enklawa.

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Jeśli sie nie myle to właśnie hitoryjki pomagają w przekazywaniu wiedzy.
  Takim fajnym przykładem może być Ted edukacyjny:
  https://www.youtube.com/wat...
  albo https://www.youtube.com/wat...

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Od następnego odcinka (a właściwie już od teraz) będzie można używać nowego forum.

  Najważniejsza część forum jest dostępna tylko dla mecenasów (czyli studentów). Będą tam materiały do odcinków, zadania i ćwiczenia i próbki naszych dzieł, o których możemy pogadać.

  Zwłaszcza to ostatnie jest bardzo przydatne dla każdego kto chce coś rodzić. Zanim wypuścisz coś w bezlitosny świat lepiej najpierw pokazać to innych twórcom. Doradzą, zachęcą i co ważne - zauważą to, co ty przegapiłeś.

  Forum jest nowiuśkie i świeże, ale po wakacjach będzie tam już sporo fajnych materiałów.

  Aha - forum jest zintegrowane ze stroną Enklawy, więc nie trzeba się rejestrować ani logować. Jeżeli jesteś zalogowany na stronie Enklawy to wystarczy po prostu wejść: http://forum.enklawa.net

, żeby skomentować.