Festiwal chrześcijański - ma to sens?

Długość: 114min MP4 MP3 (54.6MB) RSS

Tydzień temu skończył się Festiwal Nadziei. Było o tym głośno w środowiskach chrześcijańskich. Rozmawiamy o tym z kimś kto tam był. Przy okazji dużo o tym czy emocje są szkodliwe.

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Natomiast w tym filmiku pani pod koniec mówi, że każda decyzja jest emocjonalna (o działaniu i nie działaniu ale to chyba na to samo wychodzi co podejmowanie życiowych decyzji) i że nawet ktoś to udowodnił. Co poskutkowało Noblem (http://pl.wikipedia.org/wik....

  https://www.youtube.com/wat...

  Czyli Martin rozkminia na najwyższym możliwym poziomie.

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Poszedłbym na taki festiwal, jednak jak sobie pomyślę o tym dziwnym sposobie mówienia o religii, o tych uwielbieniach, miłościach itp. to tracę całą ochotę. Kojarzy mi się to z obłąkanymi ludźmi, ale co ja na to poradzę. To nie jest impreza dla prawdziwych twardzieli.

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Filmik, który może wnieść nieco światło do pytania postawionego przez Martina odnośnie emocji i umysłu:
  https://www.youtube.com/wat...

 • StachStachowiak
  StachStachowiak
  9 lat temu

  Martin jak nazywa sie ten podklad ktory leci w tle ? prosze o odp

, żeby skomentować.