Kulturalna Audycja Zkury 6 komentarzy 2016-02-10

EXPERYMENTALNA relacja

Długość: 26min MP3 (25MB) RSS

nagrana na zywo, podczas ogladania horroru [raczej thrillera] "The Gift" - DAR [PL]. Jest to experymentalna forma jednorazowa. Wybrane najlepsze momenty zywych reakcji [20minut]

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • Paweł
  Paweł
  7 lat temu

  Dawnymi czasy zdarzyło się parę odcinków Besquitoo czy Schwing!, w których nagrywali audio komentarz podczas oglądania świetnie znanych filmów. W sumie rozmowy skupiały się na rzucaniu ciekawostek i mniej lub bardziej dowcipnym komentowaniu tego, co się dzieje na ekranie. Niektóre z tych odcinków fajnie się słuchało. Ale często wiały one nudą.
  A tutaj coś innego. Od czasu do czasu może być. Podobało mi się ze względu na różne wstawki jedzeniowe. Hej, jakby jeszcze ciut więcej prywaty w to rzucić, to by był świetny, luźny, audioblogowy odcinek o niczym!

  Swoją drogą aż troszkę mnie przeraża ile Ty wpieprzasz tego żarcia. Tu jogurcik, tam chrupeczki czekoladką zagryzane...

 • Waldek
  Waldek
  7 lat temu

  Ok, poszedłem do wypożyczalni Torrent i obejrzałem.
  Dobry, bardzo dobry. Już rozumiem określenie:
  "Spodziewam się, że coś pierd*lnie, ale nic na to nie wskazuje" - Jest Klimat.
  Dzięki. Warto obejrzeć. Polecam.

  A i więcej nagraj takich podcastów - dobre są!

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Ale o herbacie tutaj jest jedno zdanie. jeszcze jest czekolada, babeczki, jogurt. Wszystko podczas oglądania było robione. Na początku był komentarz, że jedyny montaż jest robiony przez guzik dyktafonu. A i tak skracałem w post produkcji.

 • Szymas
  Szymas
  7 lat temu

  Mhm. Pomysł super, tylko w takiej audycji skupiłbym się na emocjach i na filmie. Czyli właśnie wywaliłbym motyw herbaty, a dorzucił te brakujące 7 minut.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Szymas z Nekropolitan ostudzil moje emocje - forma dobra, ale MAŁO TREŚCI - przydało by się więcej recenzji. Ale to też wina tego, że ostatnie 7 minut PODSUMOWANIA tuż po obejrzeniu "zjadł dyktafon" i już uznałem, że "na zimno" nie ma sensu dogrywać recki. Niech emocje z oglądania świadczą same za JAKOŚĆ FILMU.
  http://www.filmweb.pl/film/...
  Polecam.

 • Waldek
  Waldek
  7 lat temu

  Hej, świetne! Czułem się jak bym siedział obok ciebie :)
  Genialny eksperyment!

, żeby skomentować.