Z Archiwum A[bsurdu] 3 komentarze 2014-02-09

EP8 Sesja Eutanazją Mózgu i Czarne Dziury

Długość: 32min MP3 (31MB) RSS

O pustce w głowie, czarnych dziurach, oraz o próbach założenia własnego państwa. Z góry przepraszamy za słabą jakość spowodowaną nagrywaniem w warunkach "polowych".

Lordi i Katz

Absurd? NIE! to tylko Polska: Czyli o absurdach wszelakich z Polski i nie tylko. Jeżeli ktoś ma pytania skargi zażalenia absurdy lub inne kwiatki to prosimy pisać na maila: z.archiwum.a@gmail.com Absurdy na FaceBook'u - www.facebook.com/ArchiwumA

 • Kasia
  Kasia
  10 lat temu

  Zgadzam się, że siedzenie CAŁE ŻYCIE samemu jest dziwne. Chyba naprawdę niewiele osób na świecie decyduje się na taki krok. Ale z rok czy dwa, czemu nie? :) Można by było wtedy porządnie się stęsknić.

 • stach
  stach
  10 lat temu

  znaczy mnie dziwi siedzenie całe życie w odosobnieniu. Jedną rzeczą jest pójście na miesiąc w Bieszczady i odpoczynek od całego tego bagna, a innym jest siedzenie całe życie w górach i zamknięcie się na większość otaczającego nas świata, a przede wszystkim spodziewałbym się po czymś takim odpoczynku i oderwania się od myślenia o polityce i tych wszystkich rzeczach które dotykają nasz każdego dnia i często nas irytują. W moim wypadku chciałbym znowu zatęsknić za życiem w społeczeństwie

 • Kasia
  Kasia
  10 lat temu

  Z Waszej gadki wnoszę, że nigdy nie próbowaliście medytacji. Dziwi Was siedzenie w odosobnieniu, a jednocześnie pragniecie go (chęć odcięcia się od świata w Bieszczadach i domku w lesie). Pomieszane to trochę :) Co o tym myślicie? Czego spodziewalibyście się po takim odosobnieniu? (przepraszam, że piszę w liczbie mnogiej, ale nie rozróżniam jeszcze czyj głos jest czyj...)

  Koniec końców - ciekawe rozmyślania gdzieś tak do 20tej minuty i pod koniec. Mi się to bardziej podoba niż narzekanie na absurdy ;) Ale to tylko moje zdanie.

  A zmiana otoczenia faktycznie ogromnie pomaga w odnajdywaniu kreatywnych rozwiązań, przynajmniej w moim przypadku.
  Dzięki za audycję!

, żeby skomentować.