Wojna Światów 6 komentarzy 2014-05-22

„Dobra Wiadomość" Wojna Światów część 5

Długość: 30min MP3 (14.5MB) RSS

„Dobra Wiadomość" Wojna Światów część 5 Całkiem niezły odcinek Wojny Światów. Co jest ukryte w reaktorze Politechniki Krakowskiej Kto przynosi wodę, kto zabrał gniazdka i kto przetrwał wojnę światów w Krakowie. Kiedy i jak uda się zdobyć się broń, czy Wisła może pomóc w walce ze strażnikami i co jest największym problemem tych którzy przetrwali. W tym odcinku udało się nawiązać łączność z Jakubem Krzemińskim.

Kuba

Wojna Światów - to internetowy webcast,(podcast, audycja) przedstawiająca post apokalptyczną wizję śwaiat. Audycja jest transmitowana na żywo, dając możliwość oglądającym interaktywnego uczestniczenia w programie. 13 stycznia 2014 roku (100 dni przed transmisją pierwszego nagrania) rozpoczęła się „Wojna Światów”. Ziemia została zakatowana przez bliżej nieokreślone stworzenia które kompletnie zdewastowały planetę. Na ziemi miało miejsce wiele wybuchów nuklearnych, przetrwało mniej niż 1% ludzkości. W swojej tematyce program nawiązuje do powieści Herberta George Wellsa z 1898 roku, a także do audycji nadanej przez stację CBS w święto Halloween 30 października 1938 roku – przedstawiającej inwazję Marsjan na Ziemię, który wzbudził panikę wśród wielu mieszkańców New Jersey. Słuchacze mają możliwość uczestniczenia w programie i opowiedzenia swojej post-apokaliptycznej historii. Proszę o nadsyłanie swoich przemyśleń i artystycznych ekspresji związanych z Waszymi koncepcjami na post-apokaliptyczne wyobrażenie świat. Uczestnicy programu a także ludzie którzy przyczynią się swoją kontrybucją do popularyzacji show zostaną dołączeni do listy współautorów programu "Wojna Światów". Aby uczestniczyć w programie proszę o kontakt: kuba@wojnaswiatow.com

 • Kuba_WS
  Kuba_WS
  10 lat temu

  kuba@wojnaswiatow.com albo kuba@rozmowywnocy.com

 • stach
  stach
  10 lat temu

  kuba-mona gdzies znalezc do Ciebie prywatnego emaila?
  skur a

 • Lukszmar
  Lukszmar
  10 lat temu

  Pisać i podpowiadać więcej pomysłów pewnie będę. Co więcej możesz je swobodnie wykorzystywać. Natomiast na inne rzeczy nie mam raczej czasu, a audycji z moim udziałem obrazowym i głosowym wolę unikać póki co, może kiedyś ;).
  Generalnie Kubo uważam, że audycja ma wielki potencjał, ale póki co niewykorzystany, stąd mniej więcej jej niewielka popularność. Brakuje trochę suspensu, akcji, więcej szaleństwa i różnorodności postaci biorących udział.

 • Kuba_WS
  Kuba_WS
  10 lat temu

  Dobre pomysły! Pisz... rysuj... dzwoń... z przyjenością ugoszeczę w programie - kuba@wojnaswiatow.com

 • Lukszmar
  Lukszmar
  10 lat temu

  O dziewczyna przeżyła jakaś, ludzkość jednak nie wyginie. Trzeba było ją po głowie i do kryjówki ;).
  Proponuję sprawozdania z akcji szukania żywności, albo walk zrobić. I może jakieś zdjęcia strażników, albo niech ich narysuje.

 • Kuba_WS
  Kuba_WS
  10 lat temu

  MP3 - dostępne na www.wojnaswiatow.com/video

, żeby skomentować.