Lewatywa Mózgu 4 komentarze 2017-10-16

Depresja jako nie choroba

Długość: 102min MP3 (73.2MB) RSS

Martin daje szansę krytykom tekstu o depresji z bloga (http://blog.martinlechowicz.com/krolowa-wszystkich-wymowek,1387) żeby powiedzieli swoje zdanie. I dzwonią. I mówią. I ciekawe wnioski padają. I żałuj, że cię nie było i nie powiedziałeś też swojego zdania.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  Z tego co widziałem (a miałem 22 lata na obserwowanie) to nie mają.
  Mają gorsze i lepsze okresy, jak każdy - ale nie depresje.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Mogą mieć, oczywiście. Ale wydaje mi się, że niewierzący mogą o wiele łatwej jej dostać.

 • Kamyk
  Kamyk
  6 lat temu

  no tak, wierzący nigdy nie maja depresji xD

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Nie mam pojęcia jak bym sobie psychicznie poradził będąc niewierzącym. Więc nie dziwie się, że niewierzący, nawet jeśli są sławni/zapisują się w historii czy mają poukładane życie oraz jego cel - to nagle dopada ich uczucie pustki. No, bo skoro nie będą żyć wiecznie to można robić wszystko...
  ...i nic.

, żeby skomentować.