Czy szczepionki wywołują autyzm?

Długość: 86min MP3 (82,5MB) RSS

Oraz czy powinny być przymusowe. Za ten odcinek będę u niektórych wyklęty.

ByteEater

Epicentrum to audycja popularnonaukowa, często o informatyce, ale nie tylko. Często z gośćmi. Porusza zagadnienia dotyczące technologii, nauki, edukacji, karier, posiadania pasji i jej miejsca w życiu, a także uzyskiwania dzięki niej pieniędzy, jeśli się da. Dla ludzi o szeroko pojętych zainteresowaniach w jakiś sposób związanych z tymi tematami.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  4 lata temu

  Przy czym Claude nie mieni się człowiekiem nauki, a wręcz nieraz w swojej audycji ustawiał się na pozycjach mniej lub bardziej krytycznej wobec paradygmatów naukowych i sposobu ich wyłaniania, nawet pomijając współczesne kupowanie sobie wsparcia naukowych autorytetów przez polityków dla swoich projektów. Ja natomiast się obracałem i wciąż obracam wśród naukowców, z których znaczna część to zwolennicy przymusu szczepień i zbrodniczych innych rzeczy. A nawet głosują na Razem.

 • Flora
  Flora
  4 lata temu

  Oj tam, zaraz wyklęty... Claude Moneta mówi podobnie o szczepieniach. Tylko że on jest antyszczepionkowcem a Ty nie.

, żeby skomentować.