Czego brakuje mi...

Długość: 19min MP3 (18.6MB) RSS

Powiem wam czego mi brakuje i co mnie denerwuje ostatnio w kinie. A wam czego brakuje najbardziej?

Shogun

W tym podcaście będę zajmował się wszystkim co związane z kinem. Recenzje, ciekawostki, przemyślenia, zestawienia, porównania i opisy. Jest to efekt mojego zamiłowania do kina i wszystkim co z nim związane. Zapraszam! Shogunero89@gmail.com

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Zgadzam się.
  Brakuje mi historii. Nie muszą być genialne - ale niech wreszcie będą jakieś nowe. Od 10 lat nic, tylko ogrzewanie starych dań. Ileż można?

  To naprawdę nie jest kwestia osiągnięcia granicy możliwości. To jest tylko kwestia woli.

 • Marius
  Marius
  9 lat temu

  Superman miał rodziców. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi, bo przecież zginęli na Kryptonie, ale jak to mówią; "Nie ten ojcem kto spłodził, a ten kto wychował". Zarówno małżeństwo Kentów uważa go za swojego syna jak i Clark ich za swoich rodziców.
  Czytałem nawet kiedyś jeden komiks o tym jak pewna rasa kosmitów posługująca się telepatią manipulowała Supermanem starając się wmówić mu, że jako Kryptończyk ie ma nic wspólnego z Ziemią i ziemianami. Ich plan się posypał kiedy odgrzebali jego wspomnienia o rodzinie i chcieli wyeliminować małżeństwo Kentów. Dość powiedzieć że Super spuścił im łomot i na koniec komiksu oświadczył, że Ziemia to jego dom a Kentowie to jego rodzina.

 • Everthus
  Everthus
  9 lat temu

  Mi brakuje fabuły. Centralnie, w ostatniej dekadzie pojawiają się same sequele sequeli i same utarte schematy, nic nowego. Brakuje mi filmów wyrywających z butów, jak Matrix, czy Fightclub. Dla przykładu pojawił się film piraci z karaibów. Myślę, coś nowego. I nakręcili oczywiście 4 sequele. Z grubsza o tym samym <sparrow goni,="" sparrow="" znajduje,="" sparrow="" ucieka=""> Podobnie rimejki różnych spajda manów i innych robokopów. Kryzys twórczy czy co.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Hej, dobrze mówisz!

, żeby skomentować.