Pizza Mafiozo przyczyną samobójstwa!

Długość: 70min MP4 MP3 (50.1MB) RSS

Rozmowy o tym jak jeden gość się powiesił w nadzorowanej celi oraz o tym czy ludziom naprawdę już wszystko wisi. Z video. Rozmawiają: Martin, Kudłaty, Krawiec i Remol.

Starszyzna Enklawy

Co tydzień w poniedziałek prowadzący programy w Enklawie zbierają się, aby udzielać słuchaczom rad. Stąd nazwa: rada starszych. Poza radami rozmawiają na temat wolności, tworzenia, konformizmu, projektów, pomysłów i wszystkiego co jest fajne w Enklawie.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Fakt, jak instytucja "pożyteczności" publicznej to rzeczywiście problem. Nie mniej jednak jak ktoś im płaci (nie charytatywnie to wykonują) to znaczy, że na pewno ktoś ich może wylać jakoś. Na pewno nie obywatele, tylko jacyś inni urzędnicy może ich kontrolerzy... Ale nie, co ja gadam przecież w Polsce się nie wyrzuca urzędników i ich pochodnych. Martin o tym miał bardzo fajną wypowiedź ;). W ramach przypomnienia:
  https://www.youtube.com/wat...

 • Lucjusz Karambo Prączewski
  Lucjusz Karambo Prączewski
  9 lat temu

  Kudłaty: nic nie mówi, siedzi i marudzi cośtam, nic ciekawego.
  Martin: staje się prowadzić, ale chyba już się wypalił bo nic ciekawego nie mówi i stale to samo gada
  Krawiec: ciągnie audycje, opowiada śmieszne historie, cały czas wymyśla coś nowego i śmiesznego, tańczy, śpiewa - człowiek orkiestra

  lorem ipsum wróć ;_;

 • wrozbita
  wrozbita
  9 lat temu

  No ale NIE możesz wylać go z pracy. To nie prywatne przedsiębiorstwo tylko instytucja pożyteczności publicznej finansowana ze środków skarbu państwa... Nie ogarniesz :D

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  A ja mam taki: http://www.amazon.com/Samsu...

 • animuss
  animuss
  9 lat temu

  też mi tego brakuje. Może jakaś najprostsza ramówka, z informacją kiedy i kto prowadzi, oraz linkiem do strony audycji?

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Na szczęście nie wszyscy mają wszystko w dupie, na przykład ja :).
  Z kolei tych Panów, którzy mieli pilnować tego Pana, który się powiesił najprawdopodobniej bym wylał z pracy.
  Długi weekend nie ma na mnie wpływu, co najwyżej wiosna.
  Natomiast audycja chociaż trochę bezsensowna to przynajmniej zabawna, miło się oglądało i słuchało ;).

 • Maciek
  Maciek
  9 lat temu

  Na początku można by zacząć od jakiegoś prostego arkusza kalk. na googlach. Potem by można ogarnąć jakiś ciekawszy skrypt na stronę.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  nope

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Jaki? Pożyczony ;) A marka S(T)anyo chyba to był. Bo już go nie ma.

 • Łukasz Wychrystenko
  Łukasz Wychrystenko
  9 lat temu

  Jaki masz rzutnik? :) Poza tym nic mnie interesuje ;]

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  1. Duże zobojętnienie społeczeństwa jest wywołane zbyt dużą ilością bodźców np. z telewizji lub po prostu ze świata. Wystarczy zrobić eksperyment samemu i zaraz się można przekonać że po jakimś czasie następuję zobojętnienie na czynnik wywołujący reakcje. Wtedy obserwator nie poddany działaniu bodźców będzie się dziwił na brak reakcji obserwowanego.
  Jak się ciągle słyszy, że jakaś "mama" rzuca dzieciakiem, tam mordują, a tu kradną i tak w kółko to chyba każdy by to wszystko olał i żył swoim życiem.
  Tak że czemu tu się dziwić. Z resztą są tacy co uważają, że rolą mediów i innych takich było wywołanie takiej postawy, tylko w jakim celu?

  2. Jedną z przyczyn braku komentarzy i gwiazdek może być lenistwo.
  Np. jakbym musiał się logować przez maila żeby napisać ten komentarz to by mi się nie chciało. Ale na szczęście nie musiałem tego robić.
  Jednak pojawił się drugi problem, chciałem wcisnąć gwiazdki i przyznaje się że tego nie zrobiłem bo mi się nie chciało. Wiem, że to proste no ale jednak. Co innego gdybym mógł się logować tak tradycyjnie, wtedy dałbym sobie radę.

 • Tomek
  Tomek
  9 lat temu

  Śmieszne, bo fajne ;)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  To ostatnie do dobry pomysł jest.
  Da się to zrobić, od strony systemu patrząc, ale od strony ludzi zastanawiam się czy wystarczyłoby im samodyscypliny.

  Prowadzący mógłby wybrać dzień tygodnia, w którym publikuje albo opcję "nieregularnie". Na podstawie tego da się zrobić rozpiskę, ale potrzebuję tutaj od kogoś wizji jak taka rozpiska mogłaby wyglądać i gdzie ją dać na stronie.

  Jak ktoś ma konkretne propozycje i projekty, niech śle do mnie mailem albo przez Skype Enklawy!

 • macbury
  macbury
  9 lat temu

  Dobre! Więcej!

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Krawiec, czy ten Hiob to ten sławny kierowca vlogier z YT?

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Trudno komentować bełkot...

 • Patryk Bernasiewicz
  Patryk Bernasiewicz
  9 lat temu

  Słuchacze to buce. Zaiste. :P

  Ja komentuję tylko czasami. Bardzo często mam ciągoty, żeby czynnie brać udział w życiu Enklawy - ale często słucham audycji offline, czasem będąc poza domem, a po powrocie zwyczajnie zapominam wejść i skomentować.

  Dlatego brakuje mi przede wszystkim tak luźnej audycji jak Rada Starszych, z tym, że niekoniecznie dla podcasterów, lecz dla wszystkich słuchaczy. Do robienia podcastu nie mam jaj. :P

  A poza tym, Enklawie brakuje przejrzystej rozpiski, kto, jakie i kiedy ma konkretnie audycje. Ale rozumiem, że to kwestia tego, iż cały system ma być maksymalnie elastyczny.

, żeby skomentować.