Kapitanowie Własnego Życia 5 2017-05-18

Chór który nie śpiewa – Bartosz Ignacy Wrona

Długość: 77min MP3 RSS

To już 10-ty i najdłuższy – jak do tej pory – wywiad. Ale tak bogaty w treść, że nie sposób go skrócić i opisać w całości. Wywiad z bajkoczytaczem, twórcą warsztatów chóru nieśpiewającego, muzykiem, autostopowiczem – Bartoszem Ignacym Wroną. Rozmawialiśmy o podróżowaniu, festiwalach muzycznych, muzyce, strachu. A nawet o kooperatywach i komunia. Poniżej linki do wspomnianych w audycji rzeczy. Do polubienia na Facebooku: Publiczny profil Bartosza Bajkoczytacza : https://www.facebook.com/bajkoczytacz/ Strona Chóru Nieśpiewającego: https://www.facebook.com/nonsingingchoir/ SLOT Art Festiwal: www.slot.art.pl

Kuba

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku? Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  5 lat temu

  Ale mam dziwne odczucia po tym... Jak mówi o tym, o czym się zna to inspiruje. A jak o tym na czym się nie zna, to straszne pierdoły. Rozumiem, że nie każdy ma czas i ochotę wszystkie książki na świecie czytać, ale po co o tym gadać, czego się nie zbadało?

  Dla mnie morał z tego płynie taki, żeby mówić tylko o tym, co się robiło, widziało i próbowało.

  Niech mi o gospodarce opowiada ktoś, kto prowadził firmy, płacił , sprzedawał, księgował, bilansował, zarządzał, produkował. A ktoś, kto opowiada bajki, niechże opowiada bajki. Niedobrze mieszać bajki z rzeczywistością, potem powstają Związki Radzieckie i inne spełnione marzenia o raju na ziemi.

  Ale program jest dobry! Tym bardziej właśnie, że taka różnorodność ludzi z tak najróżniejszymi pomysłami na życie. Fajne!

 • Kuba3
  Kuba3
  5 lat temu

  Kolejna ciekawa rozmowa!

 • Jakub Pruchniewicz
  Jakub Pruchniewicz
  5 lat temu

  Podoba się! Super :D

 • KubaW
  KubaW
  5 lat temu

  Polecaj, polecaj. :) A ja dalej będę publikował do końca czerwca i się jeszcze zastanowię, czy będzie drugi sezon.

 • Krzysiek
  Krzysiek
  5 lat temu

  Ja chcę więcej! Zrobiłeś parę naprawdę fajnych odcinków, które mogę z czystym sumieniem polecić do posłuchania. Na przykład ten.

, żeby skomentować.