Kapitanowie Własnego Życia 1 komentarz 2017-05-25

CEO Triggo, żeglarz, pilot samolotów – Rafał Budweil

Długość: 38min MP3 RSS

Dziś wywiad z Rafałem, który to jest hobbisticznie żeglarzem, pilotem samolotów i pasjonatem motoryzacji. A ostatnio tworzy innowacyjny pojazd kołowy - Triggo. Rozmawialiśmy też o pracy w korporacji, byciu dowódcą statku powietrznego i żeglarstwie. Animacja o działaniu pojazdu Triggo: http://www.youtube.com/watch?v=yfR6oB-GJSA

Kuba

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku? Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

  • Lukszmar
    Lukszmar
    5 lat temu

    Naprawdę ciekawa rozmowa Kuba i osoba. Odnośnie tego auta Triggo - za dużo krytyki było, a to generalnie dobry pomysł przecież. Małe sprawne, dobre i wygodne auto. Jednak diabeł tkwi w szczegółach - jaka byłaby jego przyszła cena rynkowa, jaką prędkość by to coś rozwijało, jakie by było źródło energii, ile by to paliło, czy było by miejsce w bagażniku, jak by coś się zepsuło to gdzie naprawiać i za ile... To są prawdziwe problemy, na które zwykli ludzie będą naprawdę zwracać w przyszłości uwagę. Ja na pewno bym zwracał :). Poza tym, interesuje mnie z jakiego grantu zostało sfinansowane to auto i na jakich konferencjach można znaleźć Triggo... Poszukam w sumie na stronie triggo.pl :).

, żeby skomentować.