Blogi w Enklawie

Długość: 0 RSS

Od dziś w Enklawie nowa funkcja - blogi!

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  Hm. Trzeba to wziąć pod uwagę.

 • Kaziq
  Kaziq
  7 lat temu

  Nie wiem czy to dobry pomysł. Wyszukiwarki mogą obniżać ranking stron (jednej lub obu) za powielanie tej samej treści w dwóch miejscach.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  7 lat temu

  Latach jak latach, autor musi się też nauczyć jak robić rzeczy, które się podobają, a jak się nauczy, to może w rok będzie miał słuchalność rzędu kilku tysięcy każdego odcinka? Reklama, robienie show, wymaga nauki. A uczyć się łatwiej od lepszych od siebie w tej branży. Np. miałeś niezwykle świetny pomysł, żeby do pierwszego odcinka Latającego Konia na początku przedstawić ludzi i powiedzieć o co chodzi. Bo sam, kiedy wszystko robiłem wydawało mi się, że nie ma potrzeby, bo w pierwszej minucie wszystko jest powiedziane, ale jak dodałem, jedno zdanie na początku "rozmowa grafika z pisarzem o tworzeniu" najpierw wydawało mi się, że na zawadę, ale dwa dni później, stwierdziłem, że bez tej informacji nie wiadomo o co chodzi. Odcinek ma po 2,5 dnia prawie sto odsłuchań. To jest trzeci (z zadatkiem na pierwszy) odcinek jeżeli chodzi o słuchalność w skali tygodnia.

 • Rafał Kobel
  Rafał Kobel
  7 lat temu

  Pytam bo zastanawiałem się nad zrobieniem własnego bloga, a korzystając z okazji mógłby być też podpięty do enklawy. Na razie tylko nie mogę pogodzić faktu publikowania tych samych treści w dwóch źródłach jednocześnie (bo to trochę bez sensu ), ale jeszcze się zastanowię czy to się da jakoś ciekawie połączyć. Zawsze to większy zasięg by mógł być szczególnie w takiej tematyce, którą ciężko jest promować w innych miejscach.

 • Martin
  Martin
  7 lat temu

  Promowanie nie działa magicznie.

  Ja co jakiś czas promuję, ale ludzie jak słuchali moich piosenek to potem przychodzą słuchać moich audycji. Ruch się rozlewa na całą Enklawę jakoś tam, ale nic i nikt nie zastąpi konieczności promowania autora przez autora przede wszystkim.

  To nie działa tak, że jest dwadzieścia wagoników i jedna lokomotywa. To działa tak, że jest dwadzieścia lokomotyw i wtedy się pojawia efekt synergii - duża, duża moc.

  Trza się nie bać, i się ogłaszać.

  I już po paru latach będą efekty, hehe. :-)

 • Martin
  Martin
  7 lat temu

  Hm. A to jest ciekawa opcja.
  Nie jest to trudne, właściwie już wszystko jest napisane. Podcasty potrafią się importować z RSS-a, blogi mogą robić to samo.

  Ważniejsze pytanie: czy jest taka potrzeba?

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  7 lat temu

  Dobry pomysł, czym więcej ludzi na Enklawie, tym więcej posłucha Latającego Konia i wejdzie na moją stronę www.rysownik.net (jak ją zrobię) i może coś zamówi. A mam pomysł na wpis. Będę rysował Hugo Kosińskiego w aranżacji wiedźmina (wiedźminów było sporo przecież). A rysunek na poszczególnych etapach będę skanował, zrobię z tego filmik i wpis na blogu.

 • Marius
  Marius
  7 lat temu

  Ciekawy koncept z tymi blogami.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  TY PROMUJ MARTINIE! :) Masz 5 patoli suberów na YT! wykoŻystaj to!

 • Rafał Kobel
  Rafał Kobel
  7 lat temu

  A zamierzasz może zrobić jakieś wsparcie dla istniejących blogów, żeby automatycznie wstawiać swoje wpisy również na enklawę? Może jakieś API zrobić, albo importować z rss.

 • Martin
  Martin
  7 lat temu

  Mamy najbardziej zaawansowany engine. Teraz tylko trzeba fajne rzeczy płodzić i dużo, dużo, dużo promować.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  7 lat temu

  Bardzo dobre. To automatyczne importowanie odcinków z YT też jest niezłe.

, żeby skomentować.