Becia lubi od tyłu

Długość: 48min MP3 (28,6MB) RSS

Kończymy temat samolotów, rozpoczęty w poniedziałkowej audycji M.Zachęcam do walczenia o emeryturę by w wolnym czasie oddać się stanom uniesienia.Próbuję odpowiedzieć na pytanie, czy chorzy na raka mogą kraść.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Ja nie wierzyłem, że to ostatni Prawniczek! Właśnie, bo zapłaciłem i kartki słałem, itd. :P

  Przy okazji wybacz Beciu, że ostatnio mnie nie było na żywo podczas audycji, ale nie dałem rady...

  Uuu 70 miejsce, to niektórzy mają gorzej - dobrze że tam nie mieszkam :P.

  Hehe, Martin przysłał kawał do Ciebie, bo wiedział że Tobie się spodoba Beciu, bo Ty takie zboczone lubisz i jeszcze przeczytasz na antenie :P.

  Tatuś the best ;).

  Odnośnie tej 13 latki to jednak prawo jest prawem, a zasady zasadami. Poza tym, ja wierzę że nasze życie się nie kończy wraz ze śmiercią, toteż może ona osiągnie szczęście po śmierci i spełnienie. Natomiast kradzież tych tekstów mogła skrzywdzić tą autorkę, a po co innych ludzi krzywdzić... Stąd te 13 latka jest winna nawet jeśli nieświadomie.
  Z drugiej strony ja, gdybym był na miejscu tej studentki, zaproponowałbym tej dziewczynie najpierw współpracę i pomoc. Ja umiem pisać, Ty może masz jakieś inne pomysły, jesteś umierająca, masz dużo czasu - wydajmy książkę razem lub ja Ci pomogę swoją napisać (coś takiego). Może bym ją do czegoś właśnie natchną. Co więcej nie wnosiłbym sprawy do sądu tylko próbowałbym się dogadać osobiście (oczywiście wiedząc kim jest złodziej). Ostatecznie zgadzam się z Tobą Beciu, że konsekwencje finansowe na 13-latce i jej rodzinę lepiej wybaczyć - wystarczą przeprosiny i zwrot własności książki bez względu na to jaka jest ta 13 latka.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  Ten kawał jest doskonały!

, żeby skomentować.