Bacon Clubhouse z McDonald, rzodkiewa, Piwo Naturalne i Francis... BACON!

Długość: 17min RSS

Recenzuję nową kanapkę z McDonalds, wraz z kotkiem, żodkiewą i wędzonym piwem o smaku czerwonej porzeczki! NIE OGLĄDAĆ NA CZCZO! Grozi burczeniem w brzuchu.

Żarłok

Żarłok is coming

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Zrobiłem sobie wakacje od internetu, jednak pora wracać, bo Żarłok nie próżnował i produkcja poszła, a ja teraz muszę nadrabiać :D

 • Zarlok
  Zarlok
  7 lat temu

  A gdzie się podział nasz Żarłoczek-Stefan?!
  :|

 • Zarlok
  Zarlok
  7 lat temu

  Przekażę kocurowi Oscara ;)

  Co do burgerów z "FAST FOOD" a "ulicznych" to nauczony recenzjami muzyki, również jedzenie chcę oceniać w swojej kategorii czyli - do McDonalda, KFC, NorthFish, BurgerKing = FAST FOOD - dodaję te filmy do poszczególnych playlist /czekolady/słone przekąski etc no i oczywiste jest że wyżej cenię sobie tzw SLOW FOOD. Poniżej Lukszmarowi napisałem:

  "pasjonaci w food truckach, którzy sami zakładają biznes i się znają. Kiedy też będzie odcinek o takich ludziach, wiele, mam nadzieje. Trynd przyszedł z ameryki chyba, ostatnio opowiadał o tym śmieszny komediowy film CHEF z JD Juniorem czy jak mu tak. o kucharzu który jest wywalony z restauracji i zakłada swoją w food trucku i jeździ po USA i sprzedaje swoje kanapki i ciekawe dania i jednocześnie "walczy" z takim krytykiem filmowym, który kiedyś go hejtował i przez niego go wywalili z pracy. http://www.imdb.com/title/t... "
  A co do azjatyckiej kuchni to mam pomysł na film, gdzie będę testował knajpy bary etc (nowa seria, nowe pomysły, nie w spiżarni ani w aucie) i mam już na celowniku miesce które podaje takie chińskie pierożki - byłem, jadłem, niezle, dodają do tego pałeczki do jedzenia :) Nie umiem jeść nimi więc na pewno wymyśli się coś śmiesznego ;)
  +mam jeszcze takie azjatyckie danie INSTANT kupione w Czechach - ono zostanie zrecenzowane jak uruchomię jeszcze inną serię gdzie testuje żarcie z Czech :D
  Tak więc wyjąłeś mi to z ust! Albo z... brzucha ;)

  PS na swoim Facebooku wcześniej publikuje jakieś mini-filmiki, zapowiadające co będzie w następnym odcinku, takie zajawki które nie idą na YT.

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  7 lat temu

  Oscar dla kota za grę aktorską, szczególnie za moment, w którym targają w nim sprzeczne uczucia po opuszczeniu pojazdu i waha się - bo nie wie, czy ma odejść, czy może wrócić. Aż ciśnie się na uszy piosenka kultowego zespołu The Clash - "should I stay or should I go".

  Burgery mi brzucha wyburczały mocno. Pewnie dlatego, że jem oczami jak każdy grubas. :D Ale i tak wolę burgery ze zwyczajnych ulicznych burgerowych budek, bo (w przeciwieństwie do Mc Donalds) dodają masę składników, które trzeba najpierw wyjeść widelcem, żeby dostać się do wielkiego kotleta.

  PS. A może tak dla odmiany odrobina kuchni azjatyckiej? Chciałbym zobaczyć, jak radzisz sobie z pałeczkami jedząc sushi. :D

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  Są nie tylko w Kr ale i w Warszawie i Katowicach ponoć, a można je też znaleźć na róznych zlotach i food festiwalach.

  W Krakowie jest "zbiegowisko" na Kazimierzu na placu Kupa chyba. Jest tam tego 6 różnych.

  Trynd przyszedł z ameryki chyba, ostatnio opowiadał o tym śmieszny komediowy film CHEF z JD Juniorem czy jak mu tak. o kucharzu który jest wywalony z restauracji i zakłada swoją w food trucku i jeździ po USA i sprzedaje swoje kanapki i ciekawe dania i jednocześnie "walczy" z takim krytykiem filmowym, który kiedyś go hejtował i przez niego go wywalili z pracy. http://www.imdb.com/title/t...

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  O to się ciekawie zapowiada :D.
  Ja pierwsze słyszę o tych food trackach w ogóle, są w Krakowie?

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  rzodkieweczka ryzykowna? NO CO TY! W Krakowie w jedny miejscu (foof trucku) jadlem kiedyś hamburgera z karmelizowaną rzodkiewką i to było NIEBO W GĘBIE! Z hamburgerami trzeba (tzn z dodatkami) experymentować - tylko na takie nowoczesne, dobre mieszanki, to żeby je zrobić to jaja mają tylko pasjonaci w food truckach, którzy sami zakładają biznes i się znają. Kiedy też będzie odcinek o takich ludziach, wiele, mam nadzieje.
  A o Geslerowej mam już jeden odcinek nagrany :] czeka na zmontowanie i właściwy moment publikacji :D

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Żarłbym tego Clubhouse'a z bekonem i tym piwem bym zapił =P. Bardzo dobry odcinek i się zgadzam z oceną. Chociaż rzodkieweczka wydaje się ryzykownym posunięciem... Nie mniej jednak postuluję, żeby Żarłoka posłać do telewizji, zamiast Geslerowej! :D

, żeby skomentować.