Z Chaty Pustelnicy 5 2017-09-04

#10 - Dlaczego podcasty?

Długość: 10min RSS

W tym odcinku gadam dlaczego czasem sobie podcastuję.

Flora

"Z Chaty Pustelnicy" to moje niezobowiązujące chlapu-chlapu odnośnie życia, kultury, muzyki, filmu, seriali.

 • Flora
  Flora
  6 lat temu

  Tak, jest tak jak mówisz. Tylko że ze zmianami zawsze jest problem. Myślenie "Wiem, że mi tu źle, ale jak pójdę gdzie indziej będzie może jeszcze gorzej. Z czego będę żyła?" jest wszechobecne. Zaryzykowanie, trzeba się czasami przekwalifikować, zaczynać wszystko od zera nie jest wcale takie łatwe a najgorszą rzeczą jest jak nie masz doświadczenia w tym co byś chciał robić bo młode lata spędziłeś na studiowaniu czegoś czego nie lubisz. Kolejny problem się pojawia jeśli nie umiesz sprecyzować co konkretnie chciałbyś robić.Coś na ten temat wiem, zmiany nie są łatwe. Wymagają dużo odwagi i samozaparcia.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Jak pracuje się pracuje na samych umowach o dzieło czy zleceniu to też można mieć szefa, więc nie tylko bycie na etacie sprawia, że nie jest się swoim szefem. Etat oczywiście sprawia, że ma się okrojone, ale stabilne zarobki - ale jest na pewno trochę ludzi co pracuje w ten sposób i są w stanie zmienić pracę. Czyli nie są jak Ci strajkujący (pielęgniarki/górnicy itd.), których wyzyskuje państwo i którzy chcą być wyzyskiwani dalej, ale zarabiać więcej.

 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  O odwadze?
  O, dobry temat! Zapiszę sobie.

 • Flora
  Flora
  6 lat temu

  Działam, szkoda że free nie będzie. :( (Wiem, że to ich wina) Fajne też były Twoje pogadanki z Dominiką. Będą jeszcze? Nagrałbyś jakiś odcinek o odwadze. Skąd Ty ją bierzesz?

 • Martin
  Martin
  6 lat temu

  O. I to jest bardzo dobrze wytłumaczone.
  Ja też polecam podcastowanie. Choćby właśnie, żeby dobre nawyki sobie wyrobić.

, żeby skomentować.