Koczowisko Dekadencji 16 komentarzy 2015-04-24

Zmarł Hugo i Martin

Długość: 121min MP3 (87MB) RSS

Jakie cytaty zamieścicie na stronach dla zmarłego Hugo i zmarłego Martina? Nie znasz dnia ani godziny, pomyśl już dziś!

Martin i Hugo

Koczowisko Dekandencji to dwu-radiowa audycja, w której od luzu, sarkazmu i ironii wióry lecą. Prowadzą Martin Lechowicz z Enklawy i Marcin Hugo Kosiński z Kontestacji.

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Komuchowski zna biegle rosyjski, mogę się założyć, a Tacek niemiecki.

 • DD0
  DD0
  6 lat temu

  Komuchowski i Tacek znaja jezyki?

 • DD0
  DD0
  6 lat temu

  Dla Martina.
  Czlowiek co zgolil brode.
  Dla innych
  Ludzie co nie maja brody

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  A ja po takim czasie pamiętam tylko, że coś było, jestem w stanie wskazać kiedy się tego uczyłem i gdzie to znaleźć. Jednak za cholerę nie jestem w stanie dokładnie odtworzyć wielu informacji, którymi się dość dobrze posługiwałem.
  Nawet w pracy tak mam. Robiłem coś dość długo i po rocznej przerwie nie za bardzo pamiętam jak to robiłem. Musiałbym się tego nauczyć znowu, tyle że pewnie 10x szybciej bym to ogarnął.
  Znam pewnego człowiek co ma dobrą pamięć. Drań pamiętał wszystkie matematyczne triki i większość technicznego bełkotu. Dzięki temu nie było na niego mocnych. On pewnie też jak będzie kogoś przesłuchiwał na rozmowie to nie będzie miał litości i zrozumienia :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Hej Martinie, wiesz trochę trzeba po idealizować, żeby wiedzieć w ogóle do czego się dąży, np. jaki ustrój w tym państwie mógłby być najlepszy. Oczywiście potem trzeba by wziąć poprawkę na rzeczywistość i możliwości wprowadzenia tego, a nie tylko gadać o ideałach w kółko. Swoją drogą ja ogólnie od prezydenta i polityków oczekuję 3 cech, czy zestawów cech: po pierwsze uczciwości (posiadanie silnego kręgosłupa moralnego), po drugie mądrości (w tym wiedzy i umiejętności), po trzecie jakiś sensownych ideałów czy ideologii.

  Hehe, ja wiem po co to jest - mniej praw jazdy to mnie samochodów na drogach. Tak może rozumują :P.

  Potwierdzam - oni uczą przede wszystkim jak zdać egzamin, a nie jak jeździć bezpiecznie i sprawnie po polskich drogach samochodem. Przy okazji, dzisiaj prawie wjechałem w tyłek kobiecie, która postanowiła się zatrzymać na żółtym, chociaż miała jeszcze wiele czasu do zmiany na czerwone :P.

  Ja też uważam, że facebook powinien działać w Chinach :P.

  Należy zakręcić ponownie magazynkiem tego pistoletu. Te pytania są trochę z dupy, banalne i w ogóle zgadzam się też by mi się odechciało pracy w firmie co zadaje takie pytania. Moim zdaniem trzeba pytać o konkretne umiejętności i doświadczenie, testować kandydata i przyjmować na przykład na okres próbny, jak się nie jest pewnym. Można również pytać o zainteresowania, system wartości i pewne konkretne sytuacje w pracy.

  Hugo jak będziesz gronostajem, to Cię obedrą ze skóry i sobie zrobią z niej futro :P.

  Konserwatywny liberalizm niekoniecznie musi być sprzecznością, gdyż można łączyć pewne elementy z jednej i drugiej strony. Nie mniej jednak, nie jest to wtedy ani liberalizm, ani konserwatyzm w pełni :P.

  Huga, aż tak dobrze nie znam, żeby przytaczać cytaty. Natomiast Twoje cytaty Martinie to głównie z piosenek. Moim zdaniem jeden z najlepszy to:
  "Znów przyszła do mnie demokracja, mogę się nią zachwycać. Wspaniałomyślnie dała mi wybór żółtaczka albo gruźlica."
  I specjalnie dodatkowo na życzenie Martina:
  "Samobójstwo to masturbacja." :P

  W serwisie "pudelek.pl" podobno kilka tygodni przed śmiercią Anny Przybylskiej pojawił się na jakieś 15 minut, jej nekrolog i wspomnienia o niej, gdyż skądś dostali niesprawdzone informacje że już kipnęła xD.

  Ja bym wpuścił te Nocne Wilki, niech sobie jadą. Zresztą państwo nie powinno mieć nic w tej sprawie do gadania - to nie terroryści na litość.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Ale pewnie może powiedzieć jak nazywa się algorytm.
  To zadanie pokazuje jak się dochodzi do rozwiązania. W tym przypadku kolesiowi nie wychodziło dojście, więc się oburzył i nie rozwiązał.

  Jak przykładasz się do nauki na serio to nie trzeba mieć super pamięci. Po 10 latach pamiętam zagadnienia z biologii z liceum. Pomagają mi przy sadzeniu roślin w ogrodzie.

 • Jhazper
  Jhazper
  6 lat temu

  "Nie stój bezczynnie gdy wojna się toczy, nie bądź wśród bitwy zwycięstwa pomnikiem, nie śpij przy świetle gdy noc wciąż na Ziemii lecz stań się wojownikiem" - M. Lechowicz

 • Tostu
  Tostu
  6 lat temu

  Potwierdzam jako nowy kierowca 4 miesiące po egzaminie. Większość z nas jeździ purytańsko przepisowo...

  Często dla oszczędzenia kasy na dłuższe trasy zamieniam się z matką i przesiadam się do jej zagazowanej Skody Fabii, która niestety nie ma OC dla młodych kierowców, przez co zależy mi na tym, żeby nic się nie stało.

  Pewnego razu jechałem do sąsiedniego miasta i strachu przed siarczystym deszczem, który mnie złapał, jako jedyny jechałem po podmiejskiej drodze przepisowo (zgodnie ze znakami ~70km/h), podczas gdy cała reszta normalnych kierowców spieszących się do domu po pracy zwyczajnie wyprzedzała mnie, często na przejściach dla pieszych, na zapaskowanych wysepkach, mieli gdzieś podwójną ciągłą, robili to nawet na trzeciego, po czym wreszcie zlitowałem się i zacząłem jechać te >90km/h zgodnie z resztą ludzi.

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Nawet fajnie się słucha, dlatego przesłuchane jednym ciągiem.. Jeśli jego nastawienie jest prawdziwe to tak sobie myślę, że:
  gdyby POL była krajem totalitarnym z silną armią to nie byłoby lepszego kandydata.

  To w końcu on ma niezbędne wykształcenie na prezydenta i zna ENG czy nie?

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  To że miało się coś na studiach nie oznacza, że się to pamięta. Żeby być na bieżąco z tym czego się nauczyło, trzeba by to nieustannie powtarzać. No chyba, że ktoś ma super pamięć.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Możliwe, ale nie znam takich.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Posłuchajcie sobie fajnego wywiadu z radiowej Trójki z Marianem Kowalskim, a gwarantuje, że poprawicie sobie o nim zdanie :)
  https://www.youtube.com/wat...

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  A no tak, zapomniałem, że te kule były wsadzone jedna po drugiej.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  Jakby był lepszym samoukiem to też.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Kiedyś pracownik Facebooka przez telefon na wstępnej rozmowie zapytał znajomego o ręczną implementacje funkcji pierwiastka.
  Jako, że koleś był samoukiem to odpadł i jeszcze się oburzył. Uznał, że funkcja jest ogólnie dostępna to nie ma się co na niej skupiać.
  Jakby sumiennie chodził do szkoły i na studia to by przeszedł ;-D

 • Opuszek
  Opuszek
  6 lat temu

  Co do rosyjskiej ruletki:

  W przypadku zakręcenia szanse są 2/6, czyli 1/3.

  W przypadku pociągnięcia cyngla - obecnie rewolwer jest przy jednej z czterech pustych komór i, zakładając że kule są jedna przy drugiej, tylko jedno miejsce okaże się deadly. Więc 1/4.

  Zajęło mi to jakieś kilkanaście sekund, więc widać mogę pracować w mordoksiażce;). No dobra, potem pokiełubasiłem który ułamek jest większy, a który mniejszy, to bym się tylko zbłaźnił.

, żeby skomentować.