Kulturalna Audycja Zkury 6 komentarzy 2014-02-14

Zima, narty, filmy i konkursy

Długość: 43min MP3 (52MB) RSS

Piękno nart, piękno zimy, piękno muzyki, piękno kina (slasher i komedia o PRLu [brzydota PRLu!]), piękno Antarktydy i piękno... porażki. Wszystko to w jakże piękny dzień!

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Kurde!! :) Znalazłem! Nagle YT wypuścił to nagranie ze swych niezmierzonych czeluści!

  Nazywa się "Min Dag", z norweska znaczy to "Mój dzień", a wykorzystanie go w "Dead Snow" - w takich właśnie sekwencjach - uważam za pociągnięcie mistrzowskie! Dla ewentualnie zainteresowanych info: Norwedzy szykują drugą część. Może tym razem zamiast naziolskiego teamu zombiaków, zobaczymy hordy wygłodniałych zombi-urzędasów i ich spektakularną odjebkę piłami łańcuchowymi, wszelakimi narzędziami ślusarskimi itp. :)

  https://www.youtube.com/wat...

 • Rafał Rowiński
  Rafał Rowiński
  9 lat temu

  Już się cieszę na Pixies, dzięki! Nie wiem z jakiego powodu ten temat nie jest Ci na rękę, ale wiem, że to będzie trudne zadanie! :D

 • stach
  stach
  9 lat temu

  No ma, ale to truizm.

  Dobra, muszę to powiedzieć: w moim domowym plebiscycie, nagrody odbierają:

  - Krawiec: dla najlepszego polskiego netowego nadającego "live". Mimo, że to leń, krnąbrny osioł, auto-sabotazysta, zlewacz sponsorów, ale uj, trzeba mu przyznać, że urodził się z radiem w głowie, choć można odnieść wrażenie, że ma je głęboko w dupie.

  - Skura: dla najlepszego polskiego podcastera. Nie włączać przed wyjściem z domu, bo przywrze do uszu!

  W nagrodę prawdziwy HIT z jednego z najlepszych zgrywysiarskich zombie-slasherów - "Dead Snow"! Nie mogę znaleźć tego nawet na OST do tego filmu, czego nie kumam.

  http://www.youtube.com/watc...

 • stach
  stach
  9 lat temu

  A w tej kwestii się spierał nie będę, bo prawdopodobnie masz rację. Co nie zmienia faktu, że nawet ktoś mający mikro-guścik ma prawo do własnego zdania. :)

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Wobec powyższego, Twój oceniam jako mikro-guścik.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Nie sądziłem, że można tyle gadać o pogodzie. Strasznie lejesz wodę, gościu. A szkoda, bo głos masz świetny (wszak przesłuchałem całość). Przydałby ci się kontent, bo co z tego, że przyjemnie się słucha, skoro pozostawiasz słuchaczy z niczym. Myślę, że marnujesz swój potencjał. Nie odbieraj tego jako hejt, bo na tym akurat najmniej mi zależy. Przygotuj się należycie przed nagraniem kolejnej audycji. Oczywiście mogę się mylić, wszak są gusta i guściki. Pozdrawiam.

, żeby skomentować.