Izba wytrzeźwień 2021-10-07

Zepsuli mi pizzę margheritę - Oliwka & CO USTROŃ ZDRÓJ

Długość: 12min MP3 RSS

Szukamy dobrej pizzy neapolitańskiej w Ustroniu w Beskidzie Śląskim. Oliwka & Company to stosunkowo nowa pizzeria położona w malowniczym zakątku Ustroniu tuż obok Źródła Żelazistego w mini "kanionie", z widokiem na płynącą Wisłę. Spróbowaliśmy prostej pizzy z serem, sosem pomidorowym i bazylią, której nie było, czyli dzisiaj degustujemy i testujemy pizzę margharitę. Restauracja serwuje także dania kuchni włoskiej: makarony i sałatki i deserki. W knajpie wybudowana duży piec opalany drewnem, kafelkowany widoczny jest w przybudówce obok głównego budynku. Restauracja serwuje w ten genialny sposób pizzę na wynos - wystarczy podejść od strony pieca i tam możemy zamówić pizzę na wynos oraz poczekać z pięknym widokiem na malowniczą Czantorię. Jednak czy zjedzona pizza dorównała tym widokom? Żarłok szukał neapolitany, a dostał pizzę w stylu rzymskim - przypominającą podpłomyk - jednak taka jest charakterystyka tego dania. Jak więc sprawdza się ta pizza? Czy dało się upiec ją lepiej? o tym w nowym odcinku z serii BESKID ŚLĄSKI. Ależ tam jest pięknie!

ADRES:
Oliwka & Co.
Michała Grażyńskiego 27, 43-450 Ustroń
https://www.facebook.com/people/OliwkaCo/100063527770586/

Martin Lechowicz

Izba Wytrzeźwień przyjmuje pacjentów wymagających otrzeźwienia. Przyjdź, zadzwoń, sanitariusze Martin zajmie się twoją sprawą chętnie. Problemy życiowe, sprawy śmierdzące oraz kobiety w ciąży obsługiwane poza kolejnością. Godziny przyjęć: środa, 21:00 - 22:00.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
  • Nikt nic nie powiedział. Jeszcze...
, żeby skomentować.