Żarłoki nie płaczą

Długość: 2min RSS

Remejk kultowego filmu Chłopaki nie płaczą. Żołądka nie oszukasz! No może kultowej sceny. To statni juŻ trailer zapowiadający kanał Żarłok TV i zarazem motto ŻTV. A czy ty odpowiedziałeś sobie juŻ na to Pytanie? Więc spróbuj tylko mnie nie spróbować!

Żarłok

Żarłok is coming

 • stach
  stach
  8 lat temu

  hah, nie martw sięna Wykopie zdążył już ktoś się wypowiedziec "Jaaaa, ale jesteś fajny kolejny aktor wannabe! ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
  Co do mojego odgrywania laski to montując to miałem ochotę jeszcze raz powrótrzyć kwestie żarłoka (oprócz końcówki) bo Laska był kręcony o 17 przed zmianą czasu, a Stuhr po zmianie czasu, i laska jest gorzej oświetlony. A co do samego dialogu -no to żeby coś wyszło naturalnie, trzeba się nauczyć na pamięć, tak bardzo ,żeby podczas wysławiania się nie myśleć CO MA SIĘ POWIEDZIEć tylko JAK TO POWIEDZIEĆ, no i wtedy wychodzi (mnie przynajmniej) najbardziej na luzie. Choć osobiście wolałbym do roli aktorów wydelegować kogoś a sam robić za reżysera scenarzystę :D

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Laska ma dobry głos. Jednak teraz widzę, pewną nienaturalność w tym dialogu. Wydaj się być trochę sztuczny, taka recytacja (to wrażenie znika przy wielokrotnym odtwarzaniu lub podczas oglądania filmu, to chyba kwestia przyzwyczajenia) Natomiast u Żarłoka wydaje się być bardziej naturalny, jak normalna rozmowa między dwoma Żarłokami.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  A mnie mózg rozwaliło jak musiałem trzeci raz "włamywać" się do tej kamienicy by zrobić trzecią dokrętkę :D a tam drzwi zamkniete na kluczyk, i czekałem aż ktoś będzie wchodził i jeszcze "bo ja się tam chciałem pokręcić" HA PEWNIE COŚ KRĘCI! NIECH SIĘ PAN TU NIE KRĘCI! ;)

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Akurat tej podwójnej roli nie widziałem, ale Peter Sellers go pobił bo w http://www.imdb.com/title/t... zagrał POTRÓJNĄ ROLĘ :) BTW Znakomity film Kubricka "Dr Strangelove"-polecam.
  Oczywiście do żTV polecam odświeżyć sobie scenkę: https://www.youtube.com/wat...

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Haha, podobało mi się.

  Pierwszy raz coś takiego widziałem w:

  https://youtu.be/xyUqIuwOEzI

  Jeszcze się nie dowiedziałem, czy w takim wypadku aktor zarabia podwójnie ;)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  Oh my goodness, mi to za każdym razem rozwala mózg, jak oglądam co nakręciłeś. Masz swój styl, podoba mi się to!

, żeby skomentować.