Fantasmagoria News 2 komentarze 2020-10-19

Zaraza, dramat i Ator, albo jednak nie to po prostu Ator i drama

Długość: 4min MP3 RSS

Apokalipsa zombi i inne pomysły Atora. Kwestia zarazy, dramatu ludzkiego, bezrobocia ogólnego i czarnowidztwa wszelakiego, teorii spiskowych, zagłady dinozaurów – czyli kilka słów o tym jak Ator straszy ludzi, co działa mi trochę na nerwy. Wielka drama Wideoprezentacji jest trochę irytująca.

Czarnobrody

Fantasmagoria to informacje z przyszłości wywróżone przez jasnowidza. Posłuchajcie i przekonajcie się czy jasnowidz miał rację.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  3 lata temu

  Odpowiadając na pytanie o branżę, to przystosowuję się do rynku pracy. Przemieszczam się po segmencie bardzo zróżnicowanym, ale technicznym, wokół maszyn fabrycznych, obecnie jest to serwis i jestem ślusarzem i spawaczem.

 • michalplat
  michalplat
  3 lata temu

  Hej. Akurat w korporacjach źle nie jest :P Problem ma Pan który sprzedawał bułki słodkie w budce pod politechniką, problem mają ludzie od eventów, gastronomia itd. Owszem, zostało to wykreowane sztucznie, ale już jest i to jest fakt. Nie wiem w jakiej branży akurat Ty pracujesz na etacie (więc nie wypominaj mi jak nie trafię), ale nie każdy się nadaje na budowę, albo na kuriera.

, żeby skomentować.