Proste zwierciadło 2 komentarze 2015-01-28

Wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem o konserwatyzmie

Długość: 80min MP3 (77MB) RSS

Konserwatyzm – atrakcyjny, nowoczesny, inteligencki, zdroworozsądkowy i wolnościowy kierunek reprezentowany przez gościa odcinka

ByteEater

W audycji Proste zwierciadło chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o niewykrzywiony obraz rzeczywistości, poglądów i działań ludzi oraz ich przyczyn. Prowadzący rozmawia, często z niebanalnymi gośćmi, a także ze słuchaczami, o wolności, polityce, rynku, zmienianiu świata oraz siebie, o ideach i motywacjach, są analizy, opinie, debaty. Wszystko jest możliwe, zwłaszcza to, czego się nie spodziewaliście! No i szeroko zapraszam do podsuwania opinii, pomysłów, a zwłaszcza propozycji zrobienia czegoś ciekawego razem (w szeroko rozumianych ramach tej audycji, bądź poza nimi też)!

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  7 lat temu

  To jest wywiad, w takiej sytuacji pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Ja wiem, Martin, że gość najmocniej trafia do nieco innych ludzi (i to jest plus, bo przyciąga takich, co się inaczej nie daliby przyciągnąć), pod względem stylu, a zwykle też wieku. I najprawdopodobniej ja potrafiłbym zareklamować konserwatyzm w sposób atrakcyjniejszy dla niektórych, w tym dla Ciebie. Nawet Twoimi własnymi wypowiedziami bym się dał radę podeprzeć! :-D

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  E, ja tu nie widzę atrakcyjności. A nowoczesności już na pewno.
  Zdania typu "konserwatyzm to otwartość" zbyt mocno zalatują absurdem. Obsesje pozbawiają człowieka trzeźwej oceny.

  Ale posłuchać może i warto, im więcej propozycji rozumienia świata, tym większy wybór. A to zawsze plus.

, żeby skomentować.