Wschód Bar - TAJSKIE CURRY Kraków
14:31 Min

Dzisiaj recenzuJEMY wegańskie Massaman Curry z krakowskiego Wschód Baru, który zasłynął genialnymi bakłażanami, świetnymi makaronami, doskonałymi pierogami - wontonami i designerskim wystrojem. Na 2020 wchodzi nowe menu, które sprawdzAMy, gryz po gryzie. Dzisiaj tajskie curry od właścicieli, którzy serwują nam też pyszny ramen w kultowym już Ramen people. To pierwszy odcinek ze Wschodu, bo w następnym juŻ będzie SATAY BURGER. Szukujcie widelce i łyżki w dłoń bo będzie się żarło CIEKAWIE i EGZOTYCZNIE!  
 
PS. Kupiliśmy na wynos - jednak po nagraniu i po naszych narzekaniach na ceny okazało się, że lokal pakuje do pojemników klientów za darmo - ludzie przychodzą ze swoimi plastykowymi pojemnikami czy kubkami, słoikami - powinnismy tak zrobić! Ale o świetnym Wschód barze [pokazał klasę w 2019 roku] nie zapomnimy i jeszcze się tam zjawimy z dużym wiadrem lub z wielką miską do zapakowania naszego jedzenia! :) 
 
 
WSCHÓD BAR: 
Adres: Miodowa 4 Pasaż Lokal 5, 31-054 Kraków 
https://www.facebook.com/wschod.bar/ 
 
MUZYKA: 
Darmowa bibliotek YouTube: 
Coastline 
Sleeplessness 
Contact High 
 
JARO Z USTKI: 
Żarłock's beats: trip hop [ale bicik buja!!!!!] 
 
żTVitter https:// nasze jedzenie twitter.com/zarlokTV 
Żarłook: https://www.facebook.com/zarlokTV

Więcej odcinków
Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "ŻARŁOK TV"
logo

Żarłok is coming

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close