Wróg Publiczny Wróg Prywatny

Długość: 29min MP3 (20.8MB) RSS

Redystrybucja w pięciu smakach.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Jakbym był dziadkiem to bym nie wpadł na pomysł z tymi pompkami. A tu ktoś już wszystko wymyślił i załatwił odpowiednie produkty. Fajne produkty. A co tam, że dużo kosztowało. Przynajmniej mają zabawę :D Lepsze to niż przemysł zbrojeniowy. Wydaje mi się, że to oczekiwanie na sponsorowanie przez państwo różnych medykamentów itp to takie naturalne roszczenie do kogoś komu się przez całe życie płaciło i go utrzymywało. Ciekawe co przygotują dla mnie jak będę dziadkiem za pół wieku? :D

  A pro po tych komputerów, to zostałem kiedyś beneficjentem takiej pomocy rządowej. Tylko to były pieniądze, a komputer wybierałem sam i dostarczałem kopie zakupu i specyfikację komputera, Dla mnie to była ogromna pomoc, dzięki temu ogarnąłem się w szkole średniej i ruszyłem w świat z poziomu 0 aż do skończenia całkiem niezłych studiów. Ale start zapewniła mi ta pomoc i gdyby jej nie było, to było by bardzo źle. Tak, że nie zawsze te pieniądze są marnowane. Tylko pytanie ilu ludzi potrafi wykorzystać taki prztyczek na strat.

  Wiadomo, że każdy chcę mieć imprezę u siebie np. te zimowe igrzyska, bo to państwo płaci, a nie my, takie to nasze ale nie nasze:P

  Spryciarz z tego co zmienił płeć, dostał drugą szansę. kto się później skapnie, że on to on. Tylko, faktycznie to powinien się pojawić wielki stop. Przestępcy powinni być wykluczeni z bonifikat jakie ma się z bycia elementem socjal społeczeństwa!

  Tak na serio to trochę to śmieszne, że w USA jest tylu znakomitych ekonomistów i światłych ludzi, którzy ostatecznie nie obalili mitu, że 'Obama coś tam' to jeden wielki szwindel. Chyba Amerykanie stali się tak samo bezwładną masą jak my w PL.

, żeby skomentować.