Wilk z Goldsmith 3 komentarze 2014-04-26

Wilk z Goldsmith - Odcinek 4 "Je*ani naciągacze"

Długość: 2min MP3 (1,2MB) RSS

Wilk z Goldsmith - Odcinek 4 "Je*ani naciągacze"

Kylu12488

Nazywam się Janusz Zapast, mam 22 lata i studiuję ekonomię. Zaocznie. Można powiedzieć, że pracuję w swoim wyuczonym zawodzie. Jestem pracownikiem banku Goldsmith Bucks. Na jakim stanowisku mogę pracować w banku po ekonomii? Na takim samym, co pierwszy lepszy człowiek z ulicy. Telefoniczny Doradca Finansowy - to coś zupełnie innego niż telemarketer (...) Czytaliście Wilka z Wallstreet? Oczywiście, że nie. Przecież prawdziwy Polak nie czyta książek. Ale może widzieliście film. Odejmijcie miliony dolarów, wytrawne drinki, kokainę i młode dziewczynki, a otrzymacie moje życie.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Fajna audycja :).
  Co do pierwszej części to moim zdaniem rzeczywiście lipna jest sytuacja w państwie Polskim. Co więcej uważam, że żadnemu politykowi nie można już w 100% ufać, a tym którzy obecnie są u władzy w ogóle nie można ufać i nie należy na nich głosować (PO PiS SLD PSL SD TR PR). Na wybory do PE pójdę i pewnie zagłosuję na KNP, bo chociaż Korwin nie jest idealny to wierzę że nie jest skurwysynem jak oni.
  Co do drugiej części to ostatnio rozwaliłem faceta, który dzwonił z PLUSa i chciał mnie naciągnąć na wyższy abonament. Zrobiłem to słowami: "wie Pan liczyłem i mi się to nie opłaca", a następnie w skrócie zademonstrowałem mu moje obliczenia. To go zgasiło. Potem ponownie dzwonił i znowu go zgasiłem negocjując z nim niższy abonament, aż chłopina pomyślał że to ja mu chcę coś wcisnąć :P.

 • Andrzej Dubiel
  Andrzej Dubiel
  9 lat temu

  Chcę więcej! :D Dobre! :)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Ja lubię! Ja chcę więcej!

, żeby skomentować.