Wilk z Goldsmith 7 komentarzy 2014-04-02

Wilk z Goldsmith - Episode 1

Długość: 5min MP3 (2.5MB) RSS

Odcinek 1 - pilotażowy. Czytaliście kiedyś Wilka z Wallstreet? Oczywiście, że nie. Przecież prawdziwy Polak nie czyta książek. Ale może oglądaliście film. Odejmijcie miliony dolarów, kokainę, wytrawne drink i młode dziewczynki, a otrzymacie moje życie.

Kylu12488

Nazywam się Janusz Zapast, mam 22 lata i studiuję ekonomię. Zaocznie. Można powiedzieć, że pracuję w swoim wyuczonym zawodzie. Jestem pracownikiem banku Goldsmith Bucks. Na jakim stanowisku mogę pracować w banku po ekonomii? Na takim samym, co pierwszy lepszy człowiek z ulicy. Telefoniczny Doradca Finansowy - to coś zupełnie innego niż telemarketer (...) Czytaliście Wilka z Wallstreet? Oczywiście, że nie. Przecież prawdziwy Polak nie czyta książek. Ale może widzieliście film. Odejmijcie miliony dolarów, wytrawne drinki, kokainę i młode dziewczynki, a otrzymacie moje życie.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Świetny odcinek! Bardzo dobry czarny humor i rzeczywiście daje poczucie, że to naprawdę mogło się stać w pracy przeciętnego polaka.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  10 lat temu

  O ja, to ma przyszłość, kurde!

 • Kylu12488
  Kylu12488
  10 lat temu

  Wg pierwotnej wizji logo miało wyglądać inaczej, ale niestety czasem ciężko jest zmusić ludzi do pracy (zwłaszcza za darmo) :p
  Ale myślę, że ostatecznie je niedługo zmienimy.
  Następny odcinek w środę.

 • Sylwek
  Sylwek
  10 lat temu

  Wow! Świetny filmik, fajny typ humoru, bardzo mocno się uśmiałem :) . Dobra robota i czekam na kolejne!

 • fistachu
  fistachu
  10 lat temu

  Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 • mac
  mac
  10 lat temu

  Z jednej strony świadomość, że może być ciekawe, z drugiej to parę dni temu zrobiłem podobne logo więc jako konkurencji powinienem Ci życzyć jak najgorzej... Powodzenia!

 • Shogun
  Shogun
  10 lat temu

  Dobre!

, żeby skomentować.