Wielki test chleba i pieczywa LIDL 02

Długość: 14min RSS

Żarcie z Lidla i najświeŻsze Żarty Żarłoka, niczym świeŻe bułeczki z dyskontu!

Żarłok

Żarłok is coming

 • Paweł
  Paweł
  7 lat temu

  A ja pożąduję weryfikacji skali ocen. Dziesięciostopniowa skala ma sens, kiedy jesz na przykład trzydaniowy obiad. Rzemieślnicze piwo recenzujesz. Albo tortu próbujesz. Wtedy te 10 stopni rozkłada się na wiele różnych elementów. Ale w przypadku jedzenia potraw prostych, jak czekolada czy sucha bułka, to najzwyczajniej w świecie zbyt mało elementów jest do ocenienia. W zupełności wystarczyłaby trzystopniowa skala.
  A tutaj jeszcze w minusiki i plusiki się bawisz. Połówki czasem się pojawiają. I w ogóle straszna inflacja ocen występuje.
  Widać to choćby na serwisach filmowych. Ludzie najzwyczajniej w świecie nie umieją oceniać filmów w tak dużej rozpiętości skali i jak byli na czymś w kinie, to rzucają bardzo wysoką ocenę (bo krytyk polecał, bo reklamy przekonały, bo nazwiska gwiazd występują, bo żeby znajomy nie zobaczyli, że sięwyrzuciło 20 złotych na bilet na głupi film). Efektem jest to, że beznadziejne filmy mają 5.6, a rewelacyjne 8.1.
  Ty zazwyczaj dajesz żarciu 7. Postuluję, by to zmienić na trzystopniową skalę:
  1 - fuj!
  2 - spoko
  3 - bardzo dobre
  i do uzupełnienia symbol miłości analnej, czyli serduszko (narysuj serduszko, obróć kartę, dorysuj na szczyci szpica główkę, a na dolnych wypukłościach nóżki, po bokach rączki i zobaczysz, że serce to tak naprawdę wielka dupa).
  Serduszko dla rzeczy, które czymś się wyjątkowo wyróżniły. Niezależnie od tego, czy były paskudne czy pyszne.

, żeby skomentować.