Umami burger - test MAX BURGERS
15:52 Min

Jak podaje na stronie MAX BURGERS: Grand Deluxe Umami Burger z Bekonem to najbardziej wyjątkowy duży burger w naszym menu. Po wielu latach kulinarnych poszukiwań powstała receptura będąca idealnym połączeniem wielu wysokiej jakości składników. Legendarny piąty smak został zaklęty w wyjątkowych dodatkach – piklowanej czerwonej cebuli, świeżym pomidorze i sosie Umami według naszego przepisu na bazie majonezu truflowego. Duży burger z soczystym kawałkiem polskiej wołowiny jest podawany w opiekanej na złoto bułce w towarzystwie chrupiącego bekonu i plastra sera Cheddar.  
A Żarłok testuje i sprawdza jak to smakuje i czym jest legendarny "piaty smak". W filmie żarłok się przejęzyczył mówiąc, że piąty umami to wszystkie pięć smaków - umami to właśnie "piąty smak", który może łączyć wszystkie (cztery) smaki: słodki, kwaśny, słony, gorzki. Każdy wie OCŻ: https://pl.wikipedia.org/wiki/Umami 
 
 
POPRZEDNI ODCINEK Z DEGUSTACJĄ MAX BURGERS:  
https://www.youtube.com/watch?v=1nMMvu1JsOw 
 
Instagram: https://www.instagram.com/zarloktv/ 
Żarłook: https://www.facebook.com/zarlokTV 
żTVitter https://twitter.com/zarlokTV

Więcej odcinków
Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "ŻARŁOK TV"
logo

Żarłok is coming

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close