Ucho prezesa kontra pucz

Długość: 94min MP3 (90MB) RSS

Telewizja Partyjna puściła "Pucz" - relację z największej rewolucji w historii świata, która szatańskim siłom prawie się udała, ale dzięki miłosierdziu Panienki Najświętszej, prezes i jego demokratyczny rząd zwyciężyli. Z drugiej strony internet nadał "Ucho prezesa" - serial, który miał być satyrą politycznej rzeczywistości. W rzeczywistości rzeczywistość jest satyrą serialu. W odcinku wiele telefonów, dygresji a nawet jedna zapowiedź procesu cywilnego! Taki był odcinek!

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Ten serial ma taką oglądalność bo MEDIA GŁÓWNEGO NURTU o nim trąbiły, że chyba został nakręcony do telewizji, ale publiczna go nie chciała, no to weszli do internetu [ktos potwierdzi moje info?] Tylko dziwi mnie dlaczego ludzie dają się nabrać, że to niby jest "jutubowa produkcja" ??? Przecież to widać ile kasy poszło w zdjęcia, kamery, stroje, montaż, czyli na filmową stronę produkcji. Tak sie nie kręci na polskim jutubie [jeszcze] Nawet Abstra nie mają takiej jakości produkcyjnej bo sami mówili "że widzowie nie zauważają róznicy" . A teraz widziałem Górskiego w |"Onet Rano" (na YT jest wywiad) no i że oni to już jutuberzy są, że 50tys subów po pierwszym odcinku itd. TO ja już nie wiem czy to miało iść w publicznej? Bo jeżeli KABARET tyle kasy miałby wsadzić w produkcję jutubową to było by ciekawe-bo wystarczy postawić kamerę przed sceną, odegrać skecz i wpuścic to do netu i polskie kaberty mają swoją oglądalność. Wydaje mi się, że oni to nakręcili do TV ale im tego nie chcieli kupić no to żeby się nie zmarnował materiał |a no to wrzućmy do netu". PRZECIEŻ NAWET 2 ODCINKI W JEDEN DZIEŃ DALI, CZEGO SIĘ NIE ROBI na YT bo nie ma sensu. Chyba, że jest się Netflix i cały serial sie od razu wrzuca, ale to z innych powodów, i inna charakterystyka platformy.

 • Ktoś
  Ktoś

  Dziękujemy agentowi Martinowi za uratowanie czata przed rozpoczęciem dzisiejszej audycji!

, żeby skomentować.