Proste zwierciadło 1 komentarz 2015-04-25

Transhumanizm – koniec ludzkości, początek czegoś lepszego?

Długość: 81min MP3 (78,1MB) RSS

Mazi i Kamil (goście) podpowiadają, jak optymalnie wykorzystać szanse i spokojnie uniknąć zagrożeń, które są jeszcze przed nami. I czy po nastaniu osobliwości technologicznej rozpoznamy ludzkie istoty w naszych dzieciach.

ByteEater

W audycji Proste zwierciadło chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o niewykrzywiony obraz rzeczywistości, poglądów i działań ludzi oraz ich przyczyn. Prowadzący rozmawia, często z niebanalnymi gośćmi, a także ze słuchaczami, o wolności, polityce, rynku, zmienianiu świata oraz siebie, o ideach i motywacjach, są analizy, opinie, debaty. Wszystko jest możliwe, zwłaszcza to, czego się nie spodziewaliście! No i szeroko zapraszam do podsuwania opinii, pomysłów, a zwłaszcza propozycji zrobienia czegoś ciekawego razem (w szeroko rozumianych ramach tej audycji, bądź poza nimi też)!

  • Krzysztof z Bielska-Białej vel
    Krzysztof z Bielska-Białej vel
    5 lat temu

    Co to tu robi? Nie będę chyba drugi raz usuwał, bo już raz usunąłem i jednak wróciło, ale piszę tak dla informacji, że to jest odcinek „Epicentrum”, a nie „Prostego zwierciadła” (przez pomyłkę, którą po chwili skorygowałem, wpisałem inny adres e-mail, wrzucając do radia na K, więc zostało to przypisane do Pz, a Enklawa szybka jest i zassała w RSSie). W każdym razie, tu link do tego odcinka we właściwej audycji w archiwum Enklawy: http://www.enklawa.net/tran....

, żeby skomentować.