To wszystko przez nich

Długość: 55min MP3 (39,4MB) RSS

Czy musiało do tego dojść? Skoro doszło to musiało - oto ostatni odcinek Free! Live! Przez cały odcinek analizujemy czyja to wina. Poza tym dowiecie się co dalej (i czy coś w ogóle).

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • Martin
  Martin
  5 lat temu

  Nie wiem, nie słucham.
  Hm, no to może po prostu o gazach jest za mało?

 • Jewptylianin
  Jewptylianin
  5 lat temu

  Nikogo już ta wolność nie obchodzi, to prawda. W takim społeczeństwie to się żyć odechciewa by być szczerym.
  W USA na przykład to się chociaż o wolność słowa mogą naziści z komunistami pobić, u nas to najwyżej Ukraińca poturbują. W Polsce jak w lesie, szkoda gadać.
  Chociaż Odwyk na żywo będzie, tego mi brakowało.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  5 lat temu

  Free Live jest za poważne... No chyba jak ludzie z Kontestacji dzwonią :P.

  Jest sens robić audycje o wolności, przynajmniej z tej praktycznej strony. I Free właśnie było dobre :). O libertarianizmie samym w sobie i Korwinie już mniej się opłaca mówić. Było o teorii pełno i jest w archiwach.

  Raport Martina jest na You Tubie :P.

  Narzekać można, ale na wesoło bo inaczej to zwykłe nudne zrzędzenie.

  Martinie jest masa ludzi, którzy nie wiedzą na przykład tego, że będzie kryzys. Oni nie słuchają tego radia a raczej tv. I myślą że jesteśmy bandą nawiedzonych kretynów, albo zwyczajnie jak mówiłeś mają to w dupie. Na dowód wystarczy obejrzeć wiadomości na TVP czy TVNie i posłuchać co tam mówią. W to właśnie wciąż wierzą miliony ludzi w tym kraju (obstawiam że nawet większość ludzi w tym kraju). Chociaż AgentTomasz już prowadzi najlepszą audycję pokazującą co tak naprawdę w trawie piszczy... :)

  Martinie. Ty rób tą grę, bo ja już się nie mogę doczekać! :D

  Lewatywa mózgu po angielsku - brzmi ciekawie :). I odwyku c.d. - popieram!

  Welcome to Enclave - your island of freedom! You're listening to brain enema :D.

  Martinie co ty tak napieprzasz na tych ludzi co się chcą samo rozwijać... Przecież to ogólnie pozytywne zjawisko, a na pewno bardziej niż siedzenie na kanapie na dupie cały dzień...

  Acha i fajna nowa stronka - good job.

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Free Live "za poważne". Mówisz o ludzkich gazach, dajesz jingle z komedii/ jingle wulgarne i jest qrna "za poważnie". A może kontestacja zrobiła się bardziej śmiszna ?

, żeby skomentować.