Free! live! 5 2016-06-27

Tata ma tylko mnie i telewizor

Długość: 57min MP3 (55MB) RSS

O tatusiach co niczego nie osiągnęli poza udaną akcją zwycięskiego plemnika. O dwóch wersjach starcia policji z młodym sympatykiem partii "Razem". I o powrocie PRL-u do szkół - znowu 8 klas podstawówki!

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Zgadzam się Martin
  Koleżanka ma dziecko, które uważa za geniusza bo umie stać, trzymając się ściany.
  Dodam, że statystycznie dzieci w tym wieku zaczynają chodzić.
  Większość rodziców jest nadopiekuńcza i wypuszcza potem takie niesamodzielne niedołęgi.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  I już po polskich marzeniach o wygraniu Euro :P. Chociaż poszło lepiej niż zwykle. Jak to mawia Hugo - grali nie jak Polacy ale jak imigranci ;).

  Hehe, może te kupy i pieluchy są, dla niego naprawdę fascynujące! No dobra, dla mnie też nie są, ale nie mam dziecka. Ale mam żonę i mieszkam w Polsce i ponoć nie jestem nudny! Tak, więc można :).

  Dzieci bywają fascynujące Martinie, chociaż nie jak robią kupę, ale jak się uczą i rozwijają z dnia na dzień. Jak wymyślają sobie zabawy, itd. Można z dzieckiem grać w wiedźmina nawet. I potem w przedszkolu opowiada jak zabijało z tatą gryfy i im odcinało głowy - reakcja przedszkolanki bezcenna :D.

  Martinie, nie oceniaj tak ludzi mocno. Oni wrzucają sobie nonsensy, dla siebie nawzajem i to lubią. Nie jesteś grupą odbiorczą tego :).

  Ciekawe czy ta historia w ogóle zainteresowałby kogoś gdyby nie ten znaczek partii razem lol. No ja też nie wiem czy kręcenie każdej interwencji to dobry pomysł. I trzeba każdemu funkcjonariuszowi kupię kamerę taką poręczną szpiegowską pewnie i te nagrania przez jakiś czas gdzieś trzymać xD. Generalnie ja z policją staram się zawsze rozmawiać jak z ludźmi, a nie z psami i póki co dobrze na tym wychodzę.

  Gimnazja to wylęgarnia patologii najczęściej.

  Nowa PRL sterowany przez Jarka - juhu xD. Może jak Jarek był młody to miał w ogóle innych przyjaciół oprócz kota i za tym tęskni :P.

  Fajna audycja i obrazek!

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Ja czytam tylko takie tytuły "Uprawiali seks w kościele. Przyłapał ich turysta" lub "Nigdy nie wkładaj tego do lodówki. To groźne!"

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  Wyparowywał.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  W latach 90'tych też był PRL?

, żeby skomentować.