Spisek szlachetnych 2 komentarze 2021-05-16

Szlachetni, którzy polegli

Długość: 54min MP3 (51.8MB) RSS

Wspominki o ludziach związanych z naszymi radiami, ich założycielami i społecznościami. Których pamiętamy za to, co wnieśli, i domyślamy się, że jeszcze więcej nie zdążyli. Bo zastała ich śmierć.

ByteEater

Audycję prowadzi ByteEater, który jako chrześcijanin wierzy w odwieczny spisek sił dobra na korzyść ludzkości i sam w nim uczestniczy. Jako libertarianin skrzętnie knuje, żeby przejąć władzę nad światem i zostawić was w spokoju. Jako geek jest entuzjastą konspiracji i ludzi myślących "poza pudełkiem". Przyjdź posłuchać, porozmawiać i pokomentować Spisek szlachetnych na żywo we wtorki w radiu Enklawa.

 • ByteEater
  ByteEater
  ponad rok temu

  Coś się źle wyświetlają komentarze (trzeba dać znać Martinowi), więc widzę Twoje zdjęcie tylko, ale nie ksywkę. No, Jacek Kardaszewski nie bardzo pasował do towarzystwa. Ale o jego samobójczej śmierci wspominałem, przy innej okazji, stosunkowo nie tak dawno.

  Tymczasem wpadłem zapowiedzieć kolejne odcinki. Dziś zamierzam opublikować Ss z puszki, 11 I Ss na żywo z gościem Łukaszem Pintalem, a 18 I Herbatka z akapem, w której moim rozmówcą będzie Patrick Täsler.

 • 2 lata temu

  Myślałem, że powiesz o Jacku Kardaszewskim. Nie był wolnościowcem, ale jakoś był związany ze światkiem naszych radiów. Ciężko było ok. 2012 słuchać KonteStacji i go nie kojarzyć.

, żeby skomentować.