Spisek szlachetnych 2 komentarze 2021-05-16

Szlachetni, którzy polegli

Długość: 54min MP3 (51,8MB) RSS

Wspominki o ludziach związanych z naszymi radiami, ich założycielami i społecznościami. Których pamiętamy za to, co wnieśli, i domyślamy się, że jeszcze więcej nie zdążyli. Bo zastała ich śmierć.

ByteEater

Audycję prowadzi ByteEater, który jako chrześcijanin wierzy w odwieczny spisek sił dobra na korzyść ludzkości i sam w nim uczestniczy. Jako libertarianin skrzętnie knuje, żeby przejąć władzę nad światem i zostawić was w spokoju. Jako geek jest entuzjastą konspiracji i ludzi myślących "poza pudełkiem". Przyjdź posłuchać, porozmawiać i pokomentować Spisek szlachetnych na żywo we wtorki w radiu Enklawa.

 • ByteEater
  ByteEater
  7 miesięcy temu

  Coś się źle wyświetlają komentarze (trzeba dać znać Martinowi), więc widzę Twoje zdjęcie tylko, ale nie ksywkę. No, Jacek Kardaszewski nie bardzo pasował do towarzystwa. Ale o jego samobójczej śmierci wspominałem, przy innej okazji, stosunkowo nie tak dawno.

  Tymczasem wpadłem zapowiedzieć kolejne odcinki. Dziś zamierzam opublikować Ss z puszki, 11 I Ss na żywo z gościem Łukaszem Pintalem, a 18 I Herbatka z akapem, w której moim rozmówcą będzie Patrick Täsler.

 • ponad rok temu

  Myślałem, że powiesz o Jacku Kardaszewskim. Nie był wolnościowcem, ale jakoś był związany ze światkiem naszych radiów. Ciężko było ok. 2012 słuchać KonteStacji i go nie kojarzyć.

, żeby skomentować.