Szczęść Boże… o innej porze - FELIETON

Długość: 10min MP3 RSS

Poszedłem spać w Europie wolnej od obrzezanych hord eko-barbarzyńców islamskiego lgbt, a rano okazało się, że jednak skazani jesteśmy na ich nieuniknioną dominację. Tylko patrzeć jak spłoną kolejne katedry, podrożeją bilety PKP dla białych, a Kubuś Puchatek przejdzie operację płci. Już drugą.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

  • Xeno
    Xeno
    4 lata temu

    Wolność się nie sprzedaje panie! Lepiej mówić ludzikom że ich wolność jest zagrożona przez żydów niż przez ich samych. Że to geje sprawiają w ich rodzinach kłótnie. Że Rosjanie sfałszowali wybory... Potem tylko zebrać tych przestraszonych do szpiku kostnego, gotowych oddać życie za sprawę fanatyków i dać im koszule... Najlepiej brązowe. Wszakże lepszym i bezpieczniejszym dźwiękiem od tego tupotu stóp. Jest równy marsz tysięcy czarnych butów razem idących ku lepszej(?) przyszłości! A tak poza tym to fajna opowiastka, ładna gra słów i co gorzko-słodkie. Prawdziwa.

, żeby skomentować.