SYLWESTER, Gość specjalny: Niemagister Wojciech Zarzycki

Długość: 130min MP3 (62,6MB) RSS

SYLWESTER, Gość specjalny: Niemagister Wojciech Zarzycki Premiera teledysku "Spełnienie" zespołu Percepcja Naprawdę rewelacyjny sylwester ze słuchaczami. Oj... działo się. Muzyka, życzenia, wspaniali słuchacze. Telefony od: Przemek Cygański - zespól Percepcja Sławek Muszka - zespól Percepcja Wiesław Gomułka - super życzenia Kamila Kuliński- zespól Eklektik Słuchacze: Jacek, Aga, Agnessa Gość specjalny : Niemagister Wojciech Zarzycki Słuchacze: Jacek, Dorota, Micho08, Jakub www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ .

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

  • Kuba Rozmowy W Nocy
    Kuba Rozmowy W Nocy
    9 lat temu

    Przeprszam za mój głos w jednym uchu. Sprzęt się rozleciał w ostatnich 2 show, ale wszystko już naprawione. Niedałem rady przed audycją naprawić u mnie wszystko na taśme klejone - ale już jest i będzie idealnie. Jeszcze raz sorry - dzięki za słuchanie.

, żeby skomentować.