Superman? To nie dla nas

Długość: 4min RSS

Trochę dzień dobry, a trochę o tym dlaczego Superbohaterowi ciężko wyrosnąć na polskim gruncie.

Marius

O grafice, tworzeniu, rysowaniu, opowiadaniu historii i innych takich.

 • Dominika
  Dominika
  5 lat temu

  Uśmiałam się z tych majtek na rajtuzach xD Zgadzam się z Tobą, że w Polszy takie rzeczy nie przejdą, ludzie zawsze się czepiali i nadal będą czepiać, no najbardziej to tych majtek :D

 • Marius
  Marius
  5 lat temu

  Wizja i fonia szły z dwóch różnych źródeł i widocznie podczas montażu przeoczyłem rozsynchronizowanie. A jak mnie sobie wyobrażałeś na podstawie samego głosu? Nie pasujący głos do wyglądu zdarza się wcale nie tak rzadko. Choćby wśród polskich lektorów; https://www.youtube.com/wat...

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Niezłe toto!
  A już myślałem że to odcinek ostatni! :D hehe
  No muszę stwierdzić, że jest mi bardzo przykro gdyż głos Mariusa nie pasuje do tego chłopa co gada na wizji. (też pierwszy raz widzę Mariusa na oko). Więc albo moja wyobraźnia gdy słucham głosu bez wizji szwankuje, albo ktoś pod głos Mariusa podkłada swój wizerunek! Biorąc pod uwagę lekkie rozsynchronizowanie głosu z obrazem, stawiam że druga opcja jest pawdziwa!

 • Marius
  Marius
  5 lat temu

  To będziesz kontent, bo o tym też będzie.

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  5 lat temu

  Jestem lekko skonsternowany. Pierwszy raz widzę twarz Mariusa i za cholerę nie pasuje do głosu. :D Co się rzuca w oczy to fakt, że swobodnie się czujesz przed kamerą, co jest na plus.

  Co się zaś tyczy kontentu, to chętniej posłuchałbym o pomocnych wskazówkach przy tworzeniu grafik, technikach wykonania, branży grafika/ilustratora (od tzw. zaplecza), itd. Byłoby to dobre uzupełnienie "Szkoły Rodzenia". Historyjki na wideo możesz sobie darować - bardziej nadają się w audycjach, bo pobudzają wyobraźnię.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  5 lat temu

  Warto posłuchać.

, żeby skomentować.