Non gradus anus rodentum 2 komentarze 2014-10-26

Spowiedź

Długość: 30min MP3 (21,9MB) RSS

Spowiadam się wam z samogwałtu. Z samogwałtu mózgu.

Martin Lechowicz

"Non gradus anus rodentum" mówimy wtedy, kiedy chcemy powiedzieć "mam to w dupie" bez ściągania krawata. Martin Lechowicz w audycji na żywo ze słuchaczami nie boi się powiedzieć twardo: anus!

 • lxlxlx
  lxlxlx
  6 lat temu

  "Obywatel roku" - Polecam. Film Norweski. Oczywiście nie wszystkie są super, ale ten jest nadzwyczajny. Podchodzi pod Tarantino, tak myślę ;) Podoba się :D

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Martin wiesz z tym tłumaczeniem filmów to oni już chyba nie dadzą rady się nawrócić, bo już jest tyle tytułów źle przetłumaczonych, że teraz jakby chcieli poprawnie tłumaczyć to by zaraz się okazało, że już był film o takim tytule po Polsku :P.

  Kot się nudzi - baw się z nim! ;)

  Lol, ja wytrzymam błąd i jestem po szkole polskiej - niesamowite co :P.

  Mi też się podobało Inglourious Basterds, jest tak szalone i innowacyjne, że aż dobre - Quentin Tarantino w ogóle robi dobre filmy. Pulp Fiction to właśnie najlepszy jego film, jak dla mnie.

  Ten polski serial to Hans Klops i rzeczywiście klops z niego moim zdaniem też wyszedł :P.

  Martin, wszystko pięknie tylko jesteśmy w Polsce i tu się nie da mieć w dupie wszystkiego przy tworzeniu, bo Cię sąsiedzi, itd. ukatrupią za to... Zobaczysz że dopadną Cię kiedyś, ale skoro nie masz wyboru to rób tak, przynajmniej zostanie po Tobie dobra twórczość ;).

, żeby skomentować.