Społecznościowy Mecenat

Długość: 7min RSS

W dawnych czasach zdolny twórca mógł liczyć na wsparcie ze strony książąt i innych ważnych osobistości. No ale jak kwestia mecenatu ma się dzisiaj? O tym właśnie w powyższym odcinku.

Marius

O grafice, tworzeniu, rysowaniu, opowiadaniu historii i innych takich.

 • Czarnobrody
  Czarnobrody
  4 lata temu

  Pytając zupełnie otwarcie, czy jak prześlę na miesiąc na Twoje konto 15zł (czyli 30zł na Twoją audycję w Enklawie), to wymienisz mnie w sponsorach (razem z innymi sponsorami)? A czemu nie przez patronite: nie lubię paypala, a stałe zlecenie przelewu kosztuje w moim banku 5zł na miesiąc - jak zrobię to osobiście to piątak będzie na moim koncie zamiast w kiesie banku. Wiem, że Patronite to "pewna stabilność", niestety jak nie mam stabilności w życiu i z tym żyję, a żeby nie było, że nie mówię poważnie, to idę zrobić przelew.
  .
  .
  .
  Leci!

 • Marius
  Marius
  4 lata temu

  After Effect, bo na nim pracuję. Jednak to bardzo zaawansowany program i rzadko jest używany bezpośrednio do montażu wideo.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  4 lata temu

  Czy mógłbyś napisać jakiego programu używasz do polepszenia jakości wideo i jakiego do jego zmontowania? Bo mam podobny problem z kamerą ja Ty, tzn. film jest jakościowo trochę lepszy niż Twój bez obróbki, ale nie dorasta do pięt Twojemu filmowi po obróbce.

, żeby skomentować.