Sonia i emigracja

Długość: 25min MP3 RSS

Spełniamy życzenia dwóch najwierniejszych słuchaczy i publikujemy rozmowę z osobą, która już nie raz gościła w moich podcastach. Czyli przed Wami spontaniczny odcinek biograficzny. A nawet autobiograficzny. Z życia Sonii. Ciąg dalszy. A poprzednie ciągi możecie znaleźć w archiwach Innego konceptu i Wsioka. Pobierz!

Paweł Duraj

Podcast autorski. Nie oznacza to, że zawsze słuchacze są skazani tylko na głos autora - gdy już interesujący rozmówca wpadnie mu w ręce, zaraz dostaje nagrywajką w twarz, by opowiedzieć o swojej pasji.

 • Paweł Duraj
  Paweł Duraj
  8 lat temu

  A, bo widzisz, hejterem się szczycę. Ocen jest mało. Zazwyczaj mam ze dwie, trzy. Wystarczy by jedna osoba dała 1 gwiazdkę, to i średnia jest niziutka.

  W archiwum duuużo rzeczy znajdziesz. Przeróżnych. I wywiadziki podobne do tego, i różne relacje, kilka monologów okraszonych montażem. Jest w czym wybierać, są odcinki i wykonane 'byle jak' i takie sztywniejsze.

  Miło mi, że się podobało.

 • śmiech z puszki
  śmiech z puszki
  8 lat temu

  nie wiem czemu takie słabe oceny, mi się bardzo podobało. I to pierwszy twój odcinek jakiego wysłuchałem. I już się zabrałem za archiwum.

  Pozdro dla Soni, miły i ciekawy głos

, żeby skomentować.