ŻARŁOK TV 2020-12-21

Sloppy Joe burger, Piwo Żmijolub, eklerki, Charlie's Pies Kraków ŻARWALKING 02

Długość: 16min RSS

Vlog #02 Zarwalking zwany Żarłokingiem! Wraz z Panią Izą chodzimy po Krakowie i jemy smaczne dania. Degustowaliśmy burgera fusion łączącego kuchnię azjatycką ze Wschód Baru (bratniego lokalu do Ramen People) gdzie połączona kuchnię amerykańską Sloppy Joe to bułka z mielonym mięsem wołowym z przyprawami, z chińską potrawą Mapo Dofou / Mapo Tofu (kuchnia syczuańska). Całość na ostro!

Eklerki z wyżej półki - mini porcje oraz pełne duże porcje z ulicy Stradomskiej. Czyli kawiarnia - patiseria, gdzie do kawki można kupić własnoręcznie robione eklerki gourmet. Fine dining w wersji na słodko! Słodycze eklerki w sam raz na przerwę!

Pijemy kraftowe piwo z Browaru Spółdzielczego z Pucka. Piwo Żmijolód - to wymrażany Sztos Ale ;) Flanders o woltażu 19% gdzie można wyczuć śliwki, wiśnie, czereśnie, czekoladki i dużo innych posmaków. Dostarczony od www.instagram.com/pochmielony A jako, że jest słoik po majonezie Winiary i filiŻanka na herbatę to mamy odpowiednie szkło, aby aromaty się kumulowały XD


Na koniec nie mogliśmy oprzeć się nadziewanym pajom (ang. pie) na ciepło z Nowej Zelandii i Australii. Czasami kojarzone z Shepherd's pie. Jednak to zapiekane wielkie muffinki na słono nadziane mięsami ale także wegetariańskimi przysmakami.

Żadna z nagranych tutaj recenzji NIE JEST SPONSOROWANA. Żremy co chcemy i mówimy co myślimy i co nam smakuje, a co nie smakuje. Żarwalking sponsoruje Żołądek Żarłoka! :)

Wschód Bar KUCHNIA AZJATYCKA - ul. Miodowa 4 Pasaż Lokal 5, 31-054 Kraków
https://www.facebook.com/wschod.bar/

Éclair Café - KRAKÓW ul. Stradomska 10 https://www.facebook.com/eclairkrakow/

PIWO ŻMIJOLÓD www.browarspoldzielczy.com BROWAR SPÓŁDZIELCZY Piwo, które warzy więcej
ul. Helska 4, 84-100 Puck

CHARLIE'S PIE www.charliespie.shop - Nowozelandzkie, wytrawne ciasta w Krakowie
UL. MIKOŁAJSKA 9, KRAKÓW / drugi lokal: UL. NADWIŚLAŃSKA 11, KRAKÓW

INSTAGRAM ŻARŁOKA: https://www.instagram.com/zarloktv/
żTVitter https://twitter.com/zarlokTV
Żarłook: https://www.facebook.com/zarlokTV

MUZYKA:
YouTube free music library
Jarek z Ustki

Żarłok

Żarłok is coming

  • Nikt nic nie powiedział. Jeszcze...
, żeby skomentować.