Skura i Kraków

Długość: 30min MP3 RSS

Kojarzycie Skurę? No, to spotkałem się z nim. I przez parę godzin łaziliśmy po Krakowie rozmawiając na milion tematów. I hej, jak fajnie łazi się gdzieś z podcasterem! Nie dość, że nie boi się nagrywajki, to nieraz i sam się upomina by ją wyciągnąć, bo ciekawą rozkminę ma. Pobierz!

Paweł Duraj

Podcast autorski. Nie oznacza to, że zawsze słuchacze są skazani tylko na głos autora - gdy już interesujący rozmówca wpadnie mu w ręce, zaraz dostaje nagrywajką w twarz, by opowiedzieć o swojej pasji.

 • Paweł
  Paweł
  7 lat temu

  A, dziękujemy. A skoro można Cię złapać w Krakowie, to może podejmiesz wyzwanie i się umówisz ze mną na randkę? Ty, ja i mikrofon między nami. Cierpię na niedobór współrozmówców. Odezwij się na pawel.duraj@gmail.com

 • stach
 • stach
  stach
  7 lat temu

  Nie lubię wędzonych. Jesli idzie o Lapsanga to ja polecam Wild Lapsang - mozesz kupic w eHerbata.pl przez net , albo osobiście. herbata jest doskonała. Czarna. Dzika, nie wedzona. 9./10! Polecam 10g na sprawdzenie.

 • Czektul
  Czektul
  7 lat temu

  :D
  Radośnie się was słuchało. Sam w Krk siedzę i też podobne akcje zauważyłem z policją. Co do herbaty, polecał wędzoną Lapsang Shousheng ^_^

, żeby skomentować.