Sekretne życie koszatniczki 3 /Secret life of degu 3

Długość: 7min RSS

Nasza koszatniczka (samiec) o ksywce Lejek. Więcej na temat koszatniczek na stronie: www.koszatniczki.pl Film został wyemitowany po świętach, ponieważ nie chcieliśmy zachęcać nikogo do fundowania koszatniczek jako prezentów pod choinkę. Choć nie jest to drogie zwierzę, to wymaga specyficznej diety, gdyż łatwo zapada na cukrzycę i ze względu na tą cechę zostały zabrane ze swojego środowiska naturalnego jako zwierzęta do badań naukowych, a później jako zwierzęta domowe, które łatwo oswoić.

Grupa Filmowa Fantasmagoria

Grupa Filmowa i Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki Fantasmagoria podróżuje z kamerą do ciekawych miejsc i wyjątkowych ludzi. Zobaczycie kawał naszego życia oraz wyjątkowe jak i dziwnie miejsca. Nasze strony: www.fantasmagoria.org i www.facebook.com/fantasmagoriaKLUB Kontakt przez profil Fantasmagorii na Facebooku.

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  3 lata temu

  Ogólnie to była mała myszka, która umiała się przecisnąć przez kraty klatki, a teraz jest duży szczur. Lubi ludzi i ma specyficzny ogon, który niestety obecnie obgryzła, więc trochę lipa. Ogólnie ulubiony i jedyny zarazem zwierzaczek żony.

 • Flora
  Flora
  3 lata temu

  Wygląda trochę jak świnia morska, królik, chomik i szczur w jednym. Taka duża mysz... 0_o

, żeby skomentować.