Rozprawa na żywo

Długość: 60min MP3 (36MB) RSS

Dziś w trochę niekonwencjonalny sposób przedstawiam rozprawę sądową. Jest trochę śmiesznie, trochę straszno, a trochę sama nie wiem jak, posłuchajcie i oceńcie. skład:sędzia: Becia prokurator: Martin oskarżony: Krawiec oskarżona: Loony obrońca: Lukszmar świadkowie: Kudłaty

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Michał
  Michał
  5 lat temu

  Jedna z moich ulubionych audycji (wszystkich) ever. Odsłuchałem sobie ponownie po dłuższym okresie czasu. Byłem przekonany, że w toku procesu wyszło na jaw, że Krawiec ps. Bolo jest synem Anny Grodzkiej. Nic takiego w nagraniu jednak nie ma. Nie podejrzewam się o zwidy, więc podejrzewam że było to w jakimś innym odcinku. Czy ktoś potrafiłby go wskazać?

 • wrozbita
  wrozbita
  7 lat temu

  W zasadzie to spodziewałem się kabaretu od momentu, w którym usłyszałem, że będzie Martin i Krawiec. Zrujnowali Ci audycję! :D
  Śmieszne było, świetnie się bawiłem, oby więcej :)
  A Krawca do obozu koncentracyjnego można wysłać za to pijaństwo- bycie pod wpływem to czynnik obciążający.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Hehe, domyślam się, że się nie dało. Nie mniej jednak tak wygląda rzeczywistość jak widzisz :).
  Dokładnie, Krawiec jest mistrzem niepoważnych dyskusji (nie znam drugiego co ma takie gadane), a Martin mistrzem ironii (wszystko czego się tyka powoli zaczyna się zamieniać w ironię), tak więc ja się tego spodziewałem :P.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  nie udało się, a poza tym, weź Krawcowi przetłumacz, że ma być poważny ;)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Spoko Beciu, jak tego teraz słucham to też stwierdzam, że było fajnie. Co prawda momentami mogło być poważniej i sensowniej, ale z drugiej strony kabarety teraz przecież robią furorę, więc może to przyciągnie większą ilość słuchaczy. Natomiast część merytoryczna wciąż jest w tym zawarta. Trzymałaś w końcu wszystko dzielnie w ryzach i dobrze :).

  Ty się pewnie Beciu boisz, że ludzie co teraz tego posłuchają pójdą do sądów i się będą dokładnie tak zachowywać jak my. Ewentualnie pomyślą, że tak właśnie wyglądają wszystkie rozprawy w prawdziwych sądach. Toteż, ja tu od razu informuję wszystkich naiwnych, że nie do końca tak wyglądają rozprawy w prawdziwych sądach - jest na ogół poważniej i nie można robić co się komu podoba. Posłuchajcie innych odcinków audycji Prawniczek :).

  Ps. Generalnie Beciu, jeśli naprawdę chcesz większej powagi, lepszego przygotowania i bardziej merytorycznej dyskusji / rozprawy, to powinnaś o tym wcześniej powiadomić wszystkich biorących udział, a najlepiej tak jak już mówiłem, zebrać ludzi przed rozprawą i pogadać o jej całości.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  no, ale właśnie problem polegał na tym, że nie miał być to kabaret ;/

 • wrozbita
  wrozbita
  7 lat temu

  Swietny kabaret :) Słuchałem dwa razy :D

 • Marius
  Marius
  7 lat temu

  Bardzo się dobrze słuchało. Prosim częściej - zwłaszcza jeśli oskarżonym miałby być Krawiec.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  no to zmieniłam ustawienia i są wszyscy :)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  Ni ma miejsca.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  no, trochę bez sensu, że mam możliwość zrobienia opisu, a później go nie widać, chyba, że tylko ja nie umiem go zobaczyć w całości ;/

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Obrońcą był Lukszmar (Łukasz M.), wybaczcie początek, ale najpierw sam się nie mogłem podłączyć, a potem próbowałem zlokalizować Loony i mnie rozłączyło. Generalnie amatorem jestem raczej jeśli chodzi o audycje na żywo :P.

, żeby skomentować.