ROZMOWA - Wojciech Siryk /// Nam Zależy
35:57 Min

Dzisiejszym gościem podcastu AGENT jest twórca portalu NAM ZALEŻY, Wojtek Siryk. Rozmawiamy o życiu, inspiracjach, przygodach i rozwoju mediów wolnościowych przez ostatnie 6 lat - wszystko z całkowicie subiektywnej perspektywy. 
 
Wojtek jest podróżnikiem, a owocem połączenia pasji podróżowania i promowania idei wolnościowych stał się program TEN ŚWIAT JEST NASZ, którego pierwszy sezon odniósł spektakularny sukces w polskim środowisku wolności. Skąd Wojtek bierze pieniądze na tak odważne produkcje? Jakie popełnił błędy? Co przed nami schował? Czego się z podróżniczych produkcji nauczył oraz co z tego wykorzysta przy realizacji drugiego sezonu? 
 
Jeśli nie widziałeś jeszcze serii Wojtka, to ci poniekąd zazdroszczę, bo oto masz przed sobą cały skarbiec ciekawych, różnorodnych, pouczających i profesjonalnie wykonanych produkcji. 
 
Ten Świat Jest Nasz: 
https://youtu.be/Kzcq8HeM5Yk 
 
Seria Wywiadów "Nam Zależy": 
https://www.youtube.com/user/namzalezy/videos 
 
To wszystko do oglądania. A do słuchania jak zawsze polecam pozostałe odcinki AGENTA, które znajdziesz na http://agentomasz.pl/

Więcej odcinków
Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "AgenTomasz"
logo

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close