Robotofilia

Długość: 113min MP3 (54,2MB) RSS

Jak ukochać robota i kto potrafi za 3000zł opłynąć świata. O skutecznych sposobach na depresję. O premierze kominiarzu, Janku Pospieszalskim i krawcowej metodzie walki na furiata. Z jaka ilością lubrykacji podążać za powołaniem i kto skupuje ludzkie mózgi? Dlaczego warto przewijać taśmy VHS i jak obudować całego Minecraft używając duct tape. 12 uniwersalnych zastosowań na reklamówkę ze sweterkiem, dmuchane lalki i HOV lanes. O nowych podcastach, a także o filmach iRobot, Blade Runner i Antychryst. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  ..

 • ja
  ja
  9 lat temu

  to najprawdziwsza prawda. większość mężczyzn to mniej lub bardziej zakamuflowani pedofile. chociaż właściwie kobiety też, bo wiadomo, że w łóżku z młodym chłopcem dla przyjemności, a ze starym dziadem dla pieniędzy.

 • ja
  ja
  9 lat temu

  oficjalnie zakańczam dyskusję na temat komuny argumentum ad Hitlerum: wzdychanie zza oceanu do generała J. przypomina nostalgię starych nazistów wylegujących się przed hacjendą w Ameryce Południowej.
  do meritum. to głupie tłumaczenie, że "musi być coś extra dla słuchaczy online". proponuję wobec tego wyciąć cały głos i wrzucić na 1,5 godziny planszę: Następnym razem słuchać online, morony!

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Ten żebrak miał w kubku pewnie więcej niż Ty w portfelu, nie wykluczone też, że zarabia więcej ;) Ciekawe czy by się podzielił z Tobą swoją kasą jakbyś mu powiedział o swoich kłopotach z kasą. Chyba nikt jeszcze nie próbował wyżebrać czegoś od żebraka, niezłe wyzwanie. Spróbujcie, może będziecie świadkami nagłego ozdrowienia i kulawy nagle da dyla niczym struś pędziwiatr :)

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Akurat ta teoria o owłosieniu łonowym i upodabnianiu się pod tym względem dorosłych ludzi do dzieci to słyszałem jakiś czas temu w mainstreamie, więc spokojnie, nie bądźmy świętsi od papieża i bardziej pruderyjni niż Wojciech Cejrowski :)

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Kto sie nie chce przyznac gdzie ? Ja jestem dumny ze tego ze spiewam dla generala Jaruzelskiego na urodziny i cenzuruje swoj show - a "ja" z czego jestes Ty dumny ?

 • Ktoś
  Ktoś

  chamstwo jednak z tym wycinaniem. co, cenzura, do której się nie chcemy przyznać?

 • Kasia
  Kasia
  9 lat temu

  O, Josh Woodward promowany u Kuby? Niebywałe :) poznałam tego artystę niedawno gdy szukałam podkładu do mojego podcastu :) i prawie, prawie jedna jego piosenka stała się moim podkładem, ale w ostatniej chwili znalazłam lepszą.

  Dołączam się do propsów Pytajmierza

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  http://www.youtube.com/watc...

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Dzięki za miłe słowa, i naprawdę ciekawy komentarz. Życie dla mnie samo w sobie jest ciekawe - dla mnie to przygoda w której ciągle brakuje mi czasu.
  Nie musisz się deklarować jako chrześciajnin wydaje mi się że to nie cieszy boga który moim zdaniem ma gdziś nasze deklaracje :)
  Myślę także, że już jesteś w znacznie lepszej miejscu niż wiekszość "nominalnych" chrześcijan jesteś szczery sam ze sobą a to naprawde skarb.
  Kiedyś miałem do wyboru bilet PKS czy coś do zjedzenia, teraz mam zupełnie inne wybory - mam je dzięki temu że byłem i jestem szczery z samym sobą kolejny krok to wiara w siebie i nie ma wyjścia sukces murowany. Serdecznie pozdrawiam - dzięki za słuchanie. Ciesze się ze masz radość z naszej pasji:) Pozdrawiam Kuba.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Super audycja, Kuba. Razem z Krawcem tworzycie sensowne kombo, sypiecie z rękawa ciekawymi tematami i można was słuchać godzinami. Tacy "Wujkowie Dobra Rada"... chociaż czasem Krawiec przegina i zmienia się w Wujka Samo Zło (regresja hipnotyczna...? może od razu sobie wytatuuj Ouijia Board na klacie :D). Co do tej minimalistycznej wolności od konsumpcjonizmu to przychodzi na myśl film "Fight Club" i słynny cytat: "It's only after we've lost everything that we're free to do anything".

  Co do kwestii wiary to też mam problem z wspomnianą przez was nadwrażliwością... a takie myślenie w połączeniu z depresją (trwającą niemal rok) to wybuchowa mieszanka, przykład: jednego ranka wyszedłem do pracy, dziękując Bogu za świetny nastrój (pierwszy raz od bardzo dawna) i gdy tak sobie szedłem, zobaczyłem żebraka. Moja sytuacja: w kieszeni 2 złote, w lodówce pajęczyny i echo, do wypłaty daleko. Spuściłem głowę i poszedłem dalej. I w jednej chwili wszystko się ZESRAŁO! Przygnębienie, poczucie winy, wyrzuty sumienia i wytykanie sobie: "jesteś śmieciem, nie zasługujesz na życie". Dlatego mam opory z zadeklarowaniem się jako chrześcijanin - bo wiem, że nigdy nie będę spełniał wymagań Boga. Jeśli dobrze rozumiem, to chrześcijaństwo polega na podążaniu za przykładem Jezusa - dla mnie to jest awykonalne i chore. :P

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  9 lat temu

  Musi być coś extra dla słuchaczy online :) spostrzegawczy Panie Stefanie. :)

 • Loony
  Loony
  9 lat temu

  Kuba zapuść brodę na następną audycję tak żeby było widać :D

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Świetna opowieść o reklamówkach Krawca. Zakłopotanie Kuby jak Krawiec zaczął mówić o wygolonych kobietach bezcenne, ale to tylko online. Generalnie bardzo miła rozmowa i dzwięk też był dobry :D

 • stach
  stach
  9 lat temu

  O, Kuba podjął moje hasło rzucone na czacie, bo z kilka razy pisałam "robotofilia" :D No chyba, że ktoś był z tym przede mną, ale jakoś nie przypominam sobie, by ktoś przede mną o tym wspomniał :P

, żeby skomentować.