Raport Martina z 2012-05-03

Długość: 87min MP3 (83,6MB) RSS

Archiwalny odcinek programu "Raport Martina" z dnia 2012-05-03.

Martin Lechowicz

Raport Martina to program satyryczno-informacyjny, który ukazywał się co tydzień w radiu KonteStacja (jeszcze za czasów Martina) od roku 2011 do 2013. Fajny był. Były informacje, komentarze, słuchacze, wszystko co najlepsze. Warto sobie przypomnieć. Dokładnie 6 lat po premierze możecie posłuchać archiwalnych odcinków Raportu - co tydzień jeden - i zobaczyć jak dużo się przez te 6 lat zmieniło...

 • Gust!Lust
  Gust!Lust
  3 lata temu

  Dlaczego odświeżane są kotlety sprzed 2013 roku? WTF? Ja chciałbym coś nowego! Lewatywa Mózgu była zajebista! Tak jak NGAR!

 • Lukszmar
  Lukszmar
  3 lata temu

  Moim zdaniem koko euro spoko powinno zostać w ogóle oficjalnym hymnem polski - idealnie oddaje charakter tego kraju xD. Zaraz po hymnie lemingów... Chociaż z tego co pamiętam to w końcu zmieniono piosenkę na Euro 2012. Chyba poszło o kasę i wynagrodzenie dla zespołu Jarzębina.

  No właśnie Martinie, dlaczego ty nigdy nie zorganizowałeś jakiejś bojówki... ;-)

  Nie. Z głosowaniami w Polsce jest tak raczej: 30% ludzi głosuje na jakąś partię, drugie 20% na inną, a pozostałe 50% ma to w dupie i nie cierpi obydwu. Tyle, że te 50% nie głosuje. Stąd 30% wygrywa jako większość.. BO brakuje opcji 3 - "żaden z powyższych". Sam nagrałeś o tym piosenkę Martinie - Wybory 2011.

  Zacznijmy od tego, że w ogóle coraz mniej ludzi umie znosić krytykę. Jak ktoś zaczyna coś krytykować to zaraz jest gówno burza, a nie dyskusja.

  Skandynawscy ubermench ;-).

, żeby skomentować.