Raport Martina z 2011-11-04

Długość: 54min MP4 MP3 (51,4MB) RSS

Archiwalny odcinek programu "Raport Martina" z dnia 2011-11-04.

Martin Lechowicz

Raport Martina to program satyryczno-informacyjny, który ukazywał się co tydzień w radiu KonteStacja (jeszcze za czasów Martina) od roku 2011 do 2013. Fajny był. Były informacje, komentarze, słuchacze, wszystko co najlepsze. Warto sobie przypomnieć. Dokładnie 6 lat po premierze możecie posłuchać archiwalnych odcinków Raportu - co tydzień jeden - i zobaczyć jak dużo się przez te 6 lat zmieniło...

 • Lukszmar
  Lukszmar
  3 lata temu

  Hehehe obraz debaty politycznej w Polsce to majstersztyk Martinie :D.

  Hehehehehe a przy filmiku Gracjana Rostowskiego reprezentującym poziom polskiego dziennikarstwa mało się nie zlałem w gacie ze śmiechu :D. Swoją drogą teraz w internecie króluje piosenka "poka poka sowe" produkcji Sexmasterki xD. I to też nie jest produkcja "wysokich lotów". Jednak do poziomu Gracjana Rostowskiego chyba jej jeszcze trochę brakuje.

  Piosenka o stokrotce fajna. Za nią pewnie wszyscy harcerze do dzisiaj cię nienawidzą Martinie :P.

  Otóż Martinie, narzekałeś na hip hopowe patriotyczne piosenki w tym Raporcie. No i się doczekaliśmy... Teraz mamy Kelthuza, jego rock i projekt "Biała Pięść" :P.

  No kurde, muszę odwiedzić to miejsce gdzie się można śmiać w Warszawie :D. Aż się dziwię, że Polscy "patrioci" cię nie dopadli po emisji tego Raportu :P.

, żeby skomentować.