Raport Martina z 2011-09-23

Długość: 68min MP4 MP3 (49,3MB) RSS

Archiwalny odcinek programu "Raport Martina" z dnia 2011-09-23.

Martin Lechowicz

Raport Martina to program satyryczno-informacyjny, który ukazywał się co tydzień w radiu KonteStacja (jeszcze za czasów Martina) od roku 2011 do 2013. Fajny był. Były informacje, komentarze, słuchacze, wszystko co najlepsze. Warto sobie przypomnieć. Dokładnie 6 lat po premierze możecie posłuchać archiwalnych odcinków Raportu - co tydzień jeden - i zobaczyć jak dużo się przez te 6 lat zmieniło...

 • Lukszmar
  Lukszmar
  4 lata temu

  Gdyby to trafiło to telewizji... Panie wyobrażasz sobie co by było gdyby pokazali to w ramach wieczornych wiadomość - mózg rozwalony przeciętnego telewidza :P.

 • Martin
  Martin
  4 lata temu

  Całkiem możliwe, ale strasznie dużo pracy to wymagało. Trochę za duży koszt w stosunku do wyników.

  Miałem dwie propozycje zrobienia z tego programu o większym zasięgu: jeden od serwisu dla Polaków w Anglii, drugi od telewizji kablowej. Pierwszy projekt zdechł, drugi był podejrzanie niewypłacalny, więc nie zaryzykowałem.

  No szkoda.

  Ale na dłuższą metę robić tyle samemu się po prostu nie da.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  4 lata temu

  Drogi Martinie. Ze wszystkich programów, które prowadziłeś w przeszłości chyba właśnie Raport Martina był najbardziej wyważony jeśli chodzi o rozrywkę i informacje. Tak, więc to mogła być autentycznie najlepsza twoja audycja - to było naprawdę bardzo dopracowane. Przy czym, do tej konkurencji ja bym na pewno jeszcze dorzucił Koczowisko Dekadencji (z Hugo świetny duet tworzyliście jednak) i Odwyk (tylko ten to zupełnie inna kategoria w sumie) :).

, żeby skomentować.