ŻARŁOK TV 5 2015-03-11

Psychożarłok

Długość: 58 sek RSS

stŻeŻ się psychoŻarłoka. ugryź jego suba juŻ dżiś, zanim on sam go żje!

Żarłok

Żarłok is coming

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Lol, dobre te trailerki, a psychoza narasta :P.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Dzięki za komentarze.
  Problem w tym, że im krótszy filmik tym więcej przy nim roboty. O ile jest koncepcja do wykonania i jak bardzo ta koncepcja jest "spięta" - bo jesli będzie koncepcja na nakręcenie panoramy słoneczka no to można to zrobić w minutę :) Ale jeśli jest do zgrania 3 ludzi, w dodatku kiedy nie stoję za kamerą tylko muszę amatorowi odpowiednio cośtlumaczyć, no to niesttey tak jest. Jednak te pierwsze filmiki znacząco różnią się od przyszłych rzeczy, choć pewnie do formy trailera kiedyś wrócę (bo pomysły są - np "RockyŻarłok"), może kiedyś ludzie będą do nich wracać jako do pierwszych filmików na kanale i wtedy staną się bardziej popularne, bo teraz widzę że coś one nomen omen... "nie żrą" ;)
  PS
  Aczkolwiek ujęcie które weszło było chyba 33cie jakoś tak, po prostu jak już zaczęło nam mniej więcej wychodzić, to ja na wszelką opaść powiedziałem "kręcimy do bÓlu" ;)

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  Czytałem komentarze na YT. Myślę sobie tak, sam uwielbiam robić coś dobrze, żeby pracowało jak japoński mechanizm. Wtedy jest ta satysfakcja z pracy i można się nią pochwalić. Wszystko co zrobiłem tak sobie, mam schowane gdzieś gdzie nie pamiętam albo po prostu to wywalam bo wstyd pokazać. Dlatego bardzo doceniam te "40 dubli ujęcia i 2 dni montowania dla 50 sekund" :D

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  To zaczyna być wciągające, jak stare dobre kino, gdy jeszcze nie myśleli tylko o $$$$ ale o czymś więcej.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Psychoza coraz większa. Ja się zaczynam tego bać oglądać.

, żeby skomentować.