Przedwczesny wytrysk starszyzny

Długość: 64min MP3 (46,3MB) RSS

Tym razem ciekawie, fajnie i żywo! Rozmawiamy o rozwoju osobistym ukierunkowanym na podryw, o ćwiczeniu na pewność siebie oraz o nawróconych gejach. Poza tym ogłaszam nowe możliwości Enklawy i zapowiedzi nowych fajnych rzeczy.

Starszyzna Enklawy

Co tydzień w poniedziałek prowadzący programy w Enklawie zbierają się, aby udzielać słuchaczom rad. Stąd nazwa: rada starszych. Poza radami rozmawiają na temat wolności, tworzenia, konformizmu, projektów, pomysłów i wszystkiego co jest fajne w Enklawie.

 • Agnieszka
  Agnieszka
  6 lat temu

  Martin - nie zniechęcaj się smakiem lukrecji, rozcieńczaj, pij małymi porcjami a efekty zobaczysz - jeśli masz wysokie ciśnienie to uważaj! Oczywiście 1 czy 2 dni kuracji to zdecydowanie za mało.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Skoro jesteś normalny i coś sobą reprezentujesz to po co ci kursy. Samo to daje odpowiednią pewność siebie. Dziwne to podejście.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  btw. tłumaczenie się z nazywania innych debilami to fantastyczny przykład podwójnych standardów =)
  to samo, gdybym napisał, że każdy kto wierzy w żydowskiego zombie Chrystusa musi być debilem, a każdy komentarz oburzenia kwitował bym - oho - "uderz w stół.." - poczuł się urażony bo pewnie jest debilem =)

  słabo panie autorze, żenująco słabo...polecam naukę używania argumentów w dyskusjach, jak na razie jedziesz Pan Radiem Maryja

 • stach
  stach
  6 lat temu

  tzw. propsy +++ dla Martina za powrót do właściwego znaczenia słów.

  co do kursów uwodzenia - czytałem amerykańskie oryginały. czytałem źródła, do których odwołują się oryginały (przykładowo NLP Bandlera w oryginale)

  widziałem też kopie robione przez cwaniaków m.in z Polski.

  spostrzeżenia są słuszne, tyle że oryginalne źródła tych kursów OPIERAJĄ się na tym, że najpierw należy być normalnym gościem - dbać o siebie, mieć zainteresowania, mieć pracę, uprawiać jakieś ćwiczenia, dbać o czystość, etc.
  i dopiero jak ma się to, można zastosować różne "sztuczki" oparte na NLP.
  mówiąc krótko - oryginalne kursy uwodzenia wprost mówią, że z "gówna bicza nie ukręcisz", i najpierw musisz coś sobą reprezentować, jakieś minimum, żeby sukces był trwały.
  no i na tym, że jeśli Twoje życie do czegoś zmierza, to stopień autentycznego zadowolenia i pewności siebie sam działa jako afrodyzjak.

  polskie kopie kursów opierają się na samych sztuczkach....

, żeby skomentować.